137312 zł
Cena netto: 111 635,77 zł
Cena netto: 111 635,77 zł
SKU: C9500-32QC-A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 32 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 40 Gigabit Ethernet |
| Porty | 32 x 40 Gigabit QSFP |
| Wykonanie | Wydajność przełączania (pełny dupleks): 3,2 Tbps Szybkość przekierowywania: 1 Bp/s |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu: 80000 Pośrednie trasy IPv4: 212000 Trasy IPv4 hosta: 90000 Pośrednie trasy IPv6: 212000 Trasy IPv6 hosta: 90000 Skala multicast: 32000 Skala ACL QoS: 16000 Skala ACL zabezpieczeń: 270000 Wpisy FNF: 96000 Identyfikatory sieci VLAN: 4000 Wirtualny interfejs: 4000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 64K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, IS-IS, RIP-2, BGP, EIGRP, IGMP, VRRP, PIM-SM, PIM-SSM, MSDP, RIPng, MPLS |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, SNMP 3, SNMP 2c, TFTP, NETCONF, RESTCONF |
| Algorytm kodowania | 256 bitów AES |
| Cechy | Obsługa DHCP, obsługa NAT, obsługa PAT, tranking, obsługa MPLS, NSF, SSO, CBWFQ, WRED, obsługa STP, obsługa VRRP, obsługa ACL, QoS, NSR, RSPAN, obsługa HSRP, VRF, MLD, FNF, MSDP, obsługuej MACsec, CoPP, Wireshark - zintegrowane, VLAN Double Tagging (Q-in-Q), EoMPLS, H-VPLS, Private VLAN, obsługa L3VPN, obsługa CoAP, SPAN |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 802.3ba |
| Procesor | 1: 2.4 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Pamięć fleszowa | 16 GB |
| Wbudowane urządzenia | Znacznik RFID |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 32 x 100Gbit/40Gbit LAN QSFP 2 x USB 3.0 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Moc wyjściowa | 650 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 307,200 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, CCC, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RoHS, AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, VCCI Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, EN 300 386, TVCN 7317, VCCI V-3/2009 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS XE 16.8.1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 45.7 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 9.91 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 65 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9500-32QC-A |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







