644028 zł
Cena netto: 523 600,00 zł
Cena netto: 523 600,00 zł
SKU: DS-C9396T-96ETK9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO MDS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 96 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 2U |
| Podtyp | Fibre Channel |
| Porty | 96 x 32Gb Fibre Channel SFP+ |
| Wykonanie | Pasmo globalne: 3 Tb/s |
| Kanał światłowodowy | FC-DA, FC-FLA, FC-FS, FC-GS-3, FC-GS-4, FC-MI, FC-PH, FC-PH-2, FC-PH-3, FC-PI, FC-PLDA, FC-SB-2, FC-SB-3, FC-SW-2, FC-SW-3, FC-Tape, FC-VI, FC-SP, FCP-4, FC-BB-2, FCP, FCP-2, FC-PI-2, FC-BB-5, FC-BB-3, FC-FS-2, FC-GS-5, FC-SW-4, FCP-3, FC-LS, FC-MI-2, FC-PI-4, FC-FS-3, FC-GS-6, FC-PI-3, FC-SW-5, FC-BB-4, FC-IFR, FAIS, FAIS-2, FC-PI-5, FC-LS-2, FC-SP-2, FC-SB-4, FC-DA-2, FC-MI-3, FC-MSQS, FC-BB-6, FC-SB-5, FC-FS-4, FC-SW-6, FC-GS-7, FC-PI-6, FC-LS-3, FC-NVMe |
| Protokół routingu | Address Resolution Protocol (ARP) over Fibre Channel |
| Protokół zdalnego zarządzania | RMON, SNMP 3, HTTPS, SMI-S, SSH-2, CLI, SFTP |
| Algorytm kodowania | AES |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, LDAP |
| Cechy | Obsługa Syslog, obsługa VRRP, obsługa ACL, QoS, pułapka SNMP, FEC, obsługuje Transparent (N_Port ID Virtualization - NPIV), obsługa RSCN, wylot powietrza w stronę portów, IVR, Loopback, ISSU, wbudowany ASIC, FCS, Cisco ISL, tryb Bramka NPV, RBAC, obsługa TrustSec, POST, LCB, 2 tace wentylatora, AAA, RDP, VMID support, bezpieczne uruchamianie, SPAN, zarządzanie wydarzeniami, tryb nadawania, OHMS, QoS na bazie stref, flow-based QoS |
| Wskaźniki statusu | System |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 96 x 32Gb Fibre Channel SFP+ LC 1 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 tak 1 x 1000Base-X/10GBase-X SFP+ tak 1 x szeregowo (RS-232) konsola 1 x USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Moc wyjściowa | 1200 wat |
| Wymagane napięcie | AC 90 - 305 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 555 wat |
| Charakterystyka | Skuteczność Platinum 80 PLUS, dwukierunkowy przepływ powietrza |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, EN 60950, EN 61000-3-2, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, UL 60950, EN50082-1, EN 61000-6-1, AS/NZS 3260, EMC, ICES-003 Klasa A, EN 60825, AS/NZS 3548 Klasa A, IEC 60825, CAN/CSA C22.2 No. 60950, VCCI Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, 21 CFR 1040, TS001 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | 3 x licencja ulepszenia przełącznika MDS 9396T 32G FC 16 portów, MDS 9396T Supervisor/Fabric, NX-OS SW Release 8.3.1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.25 cm |
| Głębokość | 56.59 cm |
| Wysokość | 8.61 cm |
| Waga | 18.88 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 1 rok - czas reakcji: 10 dni Wsparcie techniczne - obsługuje aplikacje oprogramowania - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DS-C9396T-96ETK9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







