107743 zł
Cena netto: 87 595,93 zł
Cena netto: 87 595,93 zł
SKU: JQ076A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP HPN dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria przełączników HPE FlexFabric 5945 to przełączniki o wysokiej gęstości, bardzo niskich opóźnieniach i top-of-rack (ToR), idealnie nadające się do wdrożenia w warstwie agregacji lub dostępu do serwerów w dużych korporacyjnych centrach danych, HPE 5945 jest również wystarczająco wydajny, aby wdrożyć go w warstwie rdzeniowej średnich przedsiębiorstw. Wraz ze wzrostem liczby zwirtualizowanych aplikacji i ruchu między serwerami, klienci potrzebują przełączników typu spine i ToR, które mogą spełnić ich wymagania dotyczące przepustowości. Dzięki HPE 5945 centra danych mogą teraz obsługiwać do 100 GbE na port, umożliwiając wysokowydajną łączność z serwerami i obsługę środowisk wirtualnych. Seria przełączników HPE FlexFabric 5945 zapewnia opcje dopasowane do budżetu i środowiska IT dzięki bardzo niskim opóźnieniom i szybkości łącza, oferując różne gęstości i szybkości portów 100GbE/40GbE/25GbE/10GbE w połączeniach typu spine/ ToR. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 96 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 2U |
| Podtyp | 100 Gigabit Ethernet |
| Porty | 96 x 10/25 Gigabit SFP28 + 8 x 100 Gigabit QSFP28 + 2 x Gigabit SFP |
| Wykonanie | Opóźnienie (pakiety 64-bajtów): 1 µs Przepustowość: 3,2 Tbps Szybkość routowania / przełączania: 2024 Mp/s |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 128000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 84000 Interfejsy wirtualne (VLANy): 4096 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 288K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9416 bitów |
| Protokół routingu | OSPF, BGP-4, IS-IS, RIP-1, RIP-2, BGP, IGMP, VRRP, OSPFv2, IGMPv3, OSPFv3, routing statyczny IPv6, ECMP, RIPng, IS-ISv6, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), BGP+ |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, TFTP, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa ARP, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, filtracja pakietów, dublowanie portów, obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, obsługa IPv6, obsługa SNTP, WFQ, sFlow, snooping PIM, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, tunelowanie, obsługa DCBX, nasłuchiwanie DHCP, QoS, CAR, obsługa Jumbo Frames, obsługa DLDP, ECMP, obsługa IPv4, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, LACP, Port Security, DCB, MIB, synchronizacja czasu NTP, śledzenie FCoE, ACL adresu MAC Warstwy 2 Ruchu Przychodzącego, CoS, SP, IRF technology, obsługuje FCoE, ISSU, bufor 32MB, kształtowanie UDP, NTP, WDRR, ToR, 2 gniazda tacy wentylatora |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.3ag |
| RAM | 8 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 1 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x 1000Base-LX SFP 1 x konsola 1 x zarządzanie RJ-45 1 x konsola (mini USB) RJ-45 1 x USB 1 x zarządzanie SFP |
| Gniazda rozszerzeń | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x gniazdo rozszerzające |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 4 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, VCCI Class A, FCC CFR47 Part 15 A, FDA 21 CFR, AS/NZS CISPR 32 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, ETSI EN 300 386 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Comware v7 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 66 cm |
| Wysokość | 8.81 cm |
| Waga | 18.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 27 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JQ076A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







