59510 zł
Cena netto: 48 382,11 zł
Cena netto: 48 382,11 zł
SKU: JL587A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP HPN dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ |
| Wykonanie | Przepustowość: 714 Mp/s Szybkość routowania / przełączania: 960 Gb/s Opóźnienie (10 Gbps): 1.5 µs |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 16000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 8000 Interfejsy wirtualne (VLANy): 4094 Wpisy ARP: 68000 Statyczne wpisy ARP: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | Liczba wpisów - 208 000 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | Tak |
| Protokół routingu | OSPF, BGP-4, IS-IS, RIP-1, RIP-2, BGP, IGMPv2, IGMP, VRRP, OSPFv2, IGMPv3, OSPFv3, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, ECMP, RIPng, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, TFTP, SSH, SSH-2, CLI |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa ARP, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, obsługa IPv6, obsługa SNTP, WFQ, WRED, sFlow, snooping PIM, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, tunelowanie, obsługa DCBX, kontrola przepływu oparta o priorytet, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, QoS, obsługa Jumbo Frames, snooping MLD, obsługa DLDP, ECMP, obsługa IPv4, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, Port Security, DCB, kontrola dostępu dla poszczególnych stanowisk, MIB, synchronizacja czasu NTP, bufor pakietu 12MB, śledzenie FCoE, CoS, SP, IRF technology, obsługa DSCP, obsługuje FCoE, ToR, 4 gniazda tacy wentylatora |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.3ag |
| RAM | 4 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 1 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x Gigabit / 10Gbit LAN SFP+ 1 x 10/100/1000 Base-T tak 1 x SFP tak 1 x konsola (mini USB) 1 x szeregowo (konsola) RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Różne | |
| MTBF | 145.41 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, ANATEL, VCCI Class A, CNS 13438, FCC CFR47 Part 15 A, KN32, KN35, AS/NZS CISPR 32 Class A, CNS 14336-1, TCVN 7189, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, ETSI EN 300 386 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Comware v7 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 8.55 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 8.61 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JL587A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







