1002 zł
Cena netto: 814,63 zł
Cena netto: 814,63 zł
SKU: GS110MX-100PES
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR GS110MX-100PES 8 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Nie zarządzany
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 10
- Obsługa 10G
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 56 Gbit/s
- Możliwości montowania w stelażu
- DC
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 10 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack, montowany na ścianie |
| Porty | 8 x 1000Base-T + 2 x 100/1000/2,5G/5G/10G (uplink) |
| Wykonanie | Przepustowość: 56 Gb/s |
| Pojemność | Kolejki priorytetów: 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 10240 bajtów |
| Cechy | Sterowanie przepływem, możliwy pełen dupleks, nasłuchiwanie IGMP, dublowanie portów, zapobieganie atakom DDos, bez chłodzenia, bufor pakietu 128KB, otwór na kłódkę zabezpieczającą (kabel sprzedawany oddzielnie), obsługa DSCP, test kabla, Link Aggregation, EEE, WRR |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 1000Base-T RJ-45 2 x 100/1000/2.5G/5G/10G RJ-45 uplink |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 1.5 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 13.2 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Gumowa nóżka, zestaw montażu półki, zestaw do montażu ściennego |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | CB, UL 60950-1, KC, EAC, CNS 13438, EN 61000-3-3:2013, EN 61000-3-2:2014, FCC CFR47 Part 15 B Class B, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55032:2012+AC:2013 Class A, AS/NZS CISPR 32 Class B, ANSI C63.4-2014, AS/NZS 60950-1:2015, CISPR 32:2012, CAN/CSA-C22.2 No. 60960-1-07, IEC60950-1:2005, Second edition + A1:2009 + A2:2013, ICES-003:2016 issue 6 Class B, AS/NZS CISPR 32:2013 Class B, EN 55032:2015+AC:2016, CISPR 32:2015+COR1:2016, VCCI-CISPR 32:2016 Class B, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013 |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 23.6 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Waga | 740 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS110MX-100PES |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







