101841 zł
Cena netto: 82 797,56 zł
Cena netto: 82 797,56 zł
SKU: N3K-C3172TQ-XL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO N3K-C3172TQ-XL Nexus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełącznik Cisco Nexus 3172TQ to gęsty, wysokowydajny przełącznik warstwy 2 i 3 10 i 40 Gb / s, który jest członkiem przełączników Cisco Nexus 3100. Przełącznik Nexus 3100 jest przełącznikiem z serii Cisco Nexus 3000 i oferuje lepszą gęstość portów, skalowalność i funkcje w porównaniu do przełączników pierwszej generacji. Obsługuje zarówno schematy przepływu powietrza do przodu, jak i do tyłu, z wejściami zasilania AC i DC. Cisco Nexus 3172TQ doskonale nadaje się do centrów danych, które wymagają ekonomicznego, energooszczędnego przełącznika warstwy 2 i 3 w górnej części szafy (ToR). Cisco Nexus 3172TQ to przełącznik 10GBASE-T z 48 portami 10GBASE-T i 6 portami Quad SFP+ (QSFP+). Przełącznik ten jest odpowiedni dla klientów, którzy chcą ponownie wykorzystać istniejące okablowanie miedziane podczas migracji z serwerów 1 Gb/s do 10 Gb/s. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 72 porty - L3 - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10GBase-T + 6 x QSFP+ |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 1,4 Tb/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 4096 Wystąpienia Multiple Spanning Tree Protocol: 64 Wystąpienia Rapid Spanning Tree Protocol: 512 Zgłoszenia ACL (wyjście): 1000 Zgłoszenia ACL (wejście): 4000 Kolejki priorytetowe na port: 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 288K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Protokół routingu | RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, OSPFv2, PIM-SM, GRE, OSPFv3, PIM-SSM, MSDP, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, ECMP, policy-based routing (PBR), BGP for IPv6 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, SSH-2, CLI, SCP |
| Algorytm kodowania | AES |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, MS-CHAP, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Obsługa VLAN, obsługa Syslog, kolejkowanie WRR, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, WRED, sFlow, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, QoS, obsługa RADIUS, EIGRP Stub Routing, ECMP, BFD, STP Root Guard, URPF, UDLD, Rapid PVST+, obsługuje LLDP, LACP, obsługa HSRP, możliwa wymiana podczas pracy zbędnych wentylatorów, bufor pakietu 12MB, STP PortFast, CoS, IVR, MSDP, technologia vPC, obsługa DSCP, ISSU, inspekcja ARP, CoPP, SCP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3an, IEEE 802.3ba |
| RAM | 8 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 10GBase-T RJ-45 6 x LAN 10 Gbit QSFP+ 1 x zarządzanie (Gigabit LAN) RJ-45 1 x szeregowo (RS-232) tak 1 x USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 440 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw akcesoriów |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1 Second Edition, RoHS, GB 4943, Directive 2004/108/EC, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, Directive 2006/95/EC, VCCI Class A, KN24, CNS 13438(95) Class A, KN22 Class A, ASHRAE, AS/NZS CISPR22:2006 Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco NX-OS Layer 3 Base Services |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.9 cm |
| Głębokość | 50.5 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 10 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - 1 rok - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | N3K-C3172TQ-XL |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







