1474 zł
Cena netto: 1 198,37 zł
Cena netto: 1 198,37 zł
SKU: MS510TX-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 8-port multi-gigabit dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany L2/L3/L4
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 8 Port konsoli: RJ-45
- Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 78 Gbit/s
- 164 Lista kontrolna dostępu (ACL)
- Możliwości montowania w stelażu
- PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - L3 Lite - smart |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 4 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000/2.5G/5G + 2 x 100/1000/2.5G |
| Wykonanie | Przepustowość: 78 Gb/s Opóźnienie (10 Gbps): < 2.36 µs Latencja (SFP+): < 2.6 µs Szybkość przekazywania pakietów: 58 Mp/s |
| Pojemność | Grupy LAG: 8 Adresy MAC: 16000 Zgłoszenia ACL (wejście): 164 Interfejsy wirtualne (VLANy): 256 Tabela RP/NDP: 512 Trasy IPv4 (statyczne): 32 Trasy IPv6 (statyczne): 32 Grupy multicast IGMP: 512 Wpisy ARP: 512 Interfejsy trasowania VLAN: 32 Wielkość ramki Jumbo: 10000 Wpisy DHCP snooping: 1000 Grupy multicast: 512 Kolejki priorytetów: 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, TFTP |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | Nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, zapobieganie atakom typu DoS, dublowanie portów, obsługa DiffServ, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa ACL, QoS, obsługa Jumbo Frames, DAI, obsługuje LACP, obsługuje LLDP, Energy Efficient Ethernet, CoS, uwierzytelnianie 802.1x, ToS, obsługa DSCP, bufor pakietów 1,5MB, obdługa ACL na podstawie MAC oraz IP, 1 wentylator, Voice VLAN, zarządzanie VLAN, Guest VLAN, WRR, Auto VoIP, blokada MAC, zarządzanie IPv6 |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, ITU-T H.323, IEEE 802.3bz |
| Procesor | : 800 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, wentylator, łącze/aktywność/prędkość |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 1000Base-T RJ-45 2 x 100/1000/2.5G/5G RJ-45 2 x 100/1000/2.5G 1 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T dedykowane 1 x 10GBase-X SFP+ dedykowane USB |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 1,078,683 godziny |
| Zgodność z normami | EN 60950, UL 1950, ANSI C63.4, EN 60950-1:2006, IEC 60950-1:2005, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010, YD/T993-1998, EN 61000-3-2:2014, FCC CFR47 Part 15 A, CNS 13438 Class A, GB 4943.1-2011, EN 55032:2012, CNS 14336-1, IEC 950, ICES-003:2016 issue 6 Class A, CISPR 32:2012, VCCI-CISPR 32:2016 Class A, AN/NZS 60950.1:2015, AS/NZS CISPR32:2013 Class A |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 32.8 cm |
| Głębokość | 16.9 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 1.42 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Gwarancja ograniczona - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MS510TX-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







