4311 zł
Cena netto: 3 504,88 zł
Cena netto: 3 504,88 zł
SKU: IE-1000-6T2T-LM
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE-1000 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 8 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Podtyp | Fast Ethernet |
| Porty | 2 x 10/100 (uplink) + 6 x 10/100 (downlink) |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 2, SNMP, RMON, SNMP 3, HTTP, SSH |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS |
| Cechy | Obsługa DHCP, obsługa BOOTP, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, tryb pełnego dupleksu, obsługa STP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, serwer DHCP, tryb statycznego adresu IP, obsługuje LLDP, Port Security, MIB, CoS, obsługa DSCP, BPDU, ICMP, MIB II |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP) |
| RAM | 128 MB |
| Pamięć fleszowa | 160 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 100Base-TX RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 5.3 wat |
| Różne | |
| MTBF | 374,052 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, EN55022, NOM, CB, EMC, ICES-003 Klasa A, RoHS, IEC 60068-2-30, KCC, WEEE, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, ANATEL, EN 61131-2, EN 61326-1, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, CEM, EMI, IP30, IEC 60068-2-56, VCCI Class A, EN 50581, EAC, China RoHS, RCM, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, NOM-001-SCFI-1993, CISPR 11 class A, ANSI/ISA.12.12.01 Class I Division 2 Groups ABCD, IEC60950-1, IEC 60068-2-3, FCC CFR47 Part 15 A, UL/CSA60950-1, UL/CSA/IEC/EN 61010-2-201, EN 55016-1-1 Class A, EN 55016-1-4 Class A, EN 55016-2-3 Class A, AS/NZS CISPR 24, NAL, IEC/EN/EN61000-4-2, IEC/EN 61000-4-3, IEC/EN 61000-4-4, IEC/EN 61000-4-5, IEC/EN 61000-4-6, IEC/EN 61000-4-8, IEC/EN 61000-4-9, IEC/EN 61000-4-29, IEC 60068-2-47, IEC/EN 61000-6-1, IEC/EN 61000-6-2, IEC/EN 61000-6-4 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 4.57 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 12.7 cm |
| Waga | 570 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-1000-6T2T-LM |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







