115972 zł
Cena netto: 94 286,18 zł
Cena netto: 94 286,18 zł
SKU: JH390A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch HP FF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria HPE FlexFabric 5940 to rodzina wysokowydajnych przełączników stelażowych 10 GbE i 40 GbE typu ToR zapewniających niewielkie opóźnienia, przeznaczonych do centrów przetwarzania danych. Przełącznik 5940 jest wyposażony również w technologię łączy nadrzędnych 100G stanowiącą część rozwiązania HPE FlexFabric do centrów przetwarzania danych i podstawę architektury FlexNetwork. Przełącznik 5940 przeznaczony jest do wdrażania w warstwach agregacji lub dostępu serwerowego w centrach przetwarzania danych dużych firm lub w warstwach rdzeniowych średnich firm. Jest również zoptymalizowany pod kątem wysokowydajnej łączności serwerowej, konwergencji ruchu w sieci Ethernet i pamięciach masowych oraz środowisk wirtualnych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 100 Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ + 6 x 100 Gigabit QSFP28 |
| Wykonanie | Szybkość routowania / przełączania: 2160 Gb/s Opóźnienie (10 Gbps): < 1 µs |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 120000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 60000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 288K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | Tak |
| Maks. ilość części w wieży | 9 |
| Protokół routingu | OSPF, BGP-4, IS-IS, RIP-1, RIP-2, IGMP, VRRP, OSPFv2, OSPFv3, routing statyczny IPv6, RIPng, IS-ISv6, BGP-4+, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, SSH-2, CLI |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa DHCP, dublowanie portów, obsługa IPv6, WFQ, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa ACL, QoS, obsługa DLDP, ECMP, obsługuje LLDP, ochrona DHCP, obsługa RSCN, SP, EVB, IRF technology, odwrotny przepływ powietrza, obsługuje SNMP, z rowkami, obsługuje FCoE, ISSU, zabezpieczenie źródła IP, obsługa VTEP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.3ag |
| RAM | 4 GB SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 1 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x Gigabit / 10Gbit LAN SFP+ 6 x 100Gbit LAN QSFP28 1 x szeregowo (konsola) RJ-45 1 x zarządzanie (LAN) RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, GOST, NOM, ICES-003 Klasa A, RoHS, UL 60950-1, IEC 60950-1, ANATEL, UL-AR, EN 60825-1, ANSI C63.4-2003, EN 60825-2, VCCI Class A, EN 61000-3-3:1995+A1:2001+A2:2005, EMC 2004/108/EC, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, EN 60950-1/A11, FDA 21 CFR, EN 1000-3-2:2006, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Waga | 11 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JH390A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







