28580 zł
Cena netto: 23 235,77 zł
Cena netto: 23 235,77 zł
SKU: IE-4000-16GT4G-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria Cisco Industrial Ethernet (IE) 4000 zapewnia doskonałe przełączanie o wysokiej przepustowości i sprawdzone możliwości routingu oparte na oprogramowaniu Cisco IOS dla środowisk przemysłowych. Seria IE 4000 zapewnia wysoce bezpieczny dostęp i wiodącą w branży konwergencję przy użyciu protokołu Cisco Resilient Ethernet Protocol (REP) i jest zbudowana tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki, jednocześnie spełniając ogólne wymagania dotyczące projektowania sieci IT, zgodności i wydajności. Seria IE 4000 jest idealna do zastosowań przemysłowych Ethernet, w których wymagane są wzmocnione produkty, w tym automatyzacja fabryk, kontrola energii i procesów, inteligentne systemy transportowe (ITS), pola naftowe i gazowe, programy nadzoru miejskiego i górnictwo. Dzięki ulepszonej ogólnej wydajności, większej przepustowości, bogatszemu zestawowi funkcji i ulepszonemu sprzętowi, seria Cisco IE 4000 uzupełnia obecne portfolio przemysłowych przełączników przemysłowych Cisco, takich jak Cisco IE 2000 i IE 3000. Cisco IE 4000 można łatwo zainstalować w sieci. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika menedżerowi urządzeń internetowych, Cisco IE 4000 zapewnia łatwą konfigurację po wyjęciu z pudełka i uproszczone zarządzanie operacyjne w celu zapewnienia zaawansowanego bezpieczeństwa, danych, wideo i usług głosowych w sieciach przemysłowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 20 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x 10/100/1000 + 4 x zestaw Gigabit SFP |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 1000 Grupy IGMP: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 16K wpisów |
| Protokół routingu | Routing statyczny IPv4 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 2, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa BOOTP, tranking, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, filtrowanie adresów MAC, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa TFTP, QoS, serwer DHCP, DAI, BFD, UDLD, przekaźnik DHCP, Port Security, MAC Address Notification, RSPAN, synchronizacja czasu NTP, CoS, PTP, filtrowanie IGMP, PROFINET v2, zabezpieczenie źródła IP, wsparcie Flex Link, REP, technologia SmartPort, PRP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 1588v2, IEEE 1613 |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 1000Base-T RJ-45 4 x 1000Base-T RJ-45 uplink 4 x SFP uplink 1 x mini-USB Type B 1 x konsola RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x karta pamięci SD |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 9.6 - 60 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 4.3 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 40 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 GB SD card |
| MTBF | 588,630 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN55024, CB, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, EN 61000-6-2, EN 61000-4-11, RoHS, EN 61000-4-8, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, UL 508, IEC 60529 IP30, CSA 22.2 No. 142, EN 61131-2, IEC 60068-2-64, EN 61000-4-9, EN 61000-4-29, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-52, IEC 60068-2-60, EN 50121-4, NOM-019-SCFI-1998, VCCI Class A, KN22, China RoHS, EN 50121-3-2, EN 61326, IEC 61163, CISPR 11 class A, EN 61000-4-18, IEC 61850-3, IEC/UL/CSA/EN 60950-1, IEC 60068-2-3, EN 61373, ISO 9223, EN 55022 Class A, EN 50155 |
| Zgodne z TAA | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.54 cm |
| Głębokość | 12.92 cm |
| Wysokość | 15.54 cm |
| Waga | 2.88 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 5 lat - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-4000-16GT4G-E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







