22361 zł
Cena netto: 18 179,67 zł
Cena netto: 18 179,67 zł
SKU: WSC2960XR48FPDI-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Cat2960XR dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki Cisco Catalyst 2960-X Series pozwalają dostosować sieć do zmieniających się wymagań biznesowych i zoptymalizować wdrażanie nowych aplikacji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP+ |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 740 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 216 Gb/s Przekazywanie: 130,9 Mp/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 1023 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, HSRP, VRRP, PIM-SM, PIM-DM, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | Kerberos, Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Przełączanie warstwy 2, PoE, autonegocjacja, obsługa ARP, Cisco Fast EtherChannel, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, IDS, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa RSTP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa DTP, obsługa PAgP, obsługa TFTP, obsługa ACL, QoS, obsługa RADIUS, obsługa SSH, obsługa Jumbo Frames, snooping MLD, DAI, PoE+, technologia Cisco EnergyWise, UDLD, Rapid PVST+, obsługa IPv4, SRR, LACP, MAC Address Notification, RSPAN, równoważenie obciążenia w warstwie 3, PVRST, NetFlow, obsługa HSRP, Energy Efficient Ethernet, MVR, SPQ, CoS, Cisco FlexStack Plus |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX |
| Procesor | : 600 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Wskaźniki statusu | Status portu, szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, system, RPS (Redundant Power Supply) dodatkowy zasilacz, PoE, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 - RJ-45 24 porty (PoE+) / 48 portów (PoE) - 30 W 1 x konsola SFP+ - RJ-45 1 x mini-USB Type B tak 2 x USB Type A 1 x 1000Base-TX RJ-45 tak 2 x SFP+ uplink |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x slot modułu do łączenia kaskadowego |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Moc wyjściowa | 1025 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Charakterystyka | Złącze zasilacza nadmiarowego (RPS) |
| Różne | |
| MTBF | 231,590 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, Directive 2011/65/EU, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, EN 300386 |
| Typ ceny | Regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS IP Lite |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 40.8 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 6.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WSC2960XR48FPDI-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







