3034 zł
Cena netto: 2 466,67 zł
Cena netto: 2 466,67 zł
SKU: WS-C2960+24LC-S-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO WS-C2960+24LC-S-RF Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Fast Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100 + 2 x zestaw Gigabit SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE |
| Budżet poE | 123 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 16 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 6,5 Mp/s |
| Pojemność | Aktywnty VLAN: 64 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9018 bajtów |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Przełączanie warstwy 2, automatyczne wykrywanie urządzenia, obsługa DHCP, PoE, autonegocjacja, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa DTP, obsługa PAgP, QoS, LACP, Port Security, MAC Address Notification |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP) |
| RAM | 128 MB |
| Pamięć fleszowa | 64 MB |
| Wskaźniki statusu | Status portu, szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, zasilanie, system, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 100Base-TX RJ-45 PoE - 15.4 W 16 x 100Base-TX RJ-45 2 x 1000Base-T RJ-45 2 x SFP (mini-GBIC) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Charakterystyka | Złącze zasilacza nadmiarowego (RPS) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Opcja |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A, CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, KN22, KN24, EN 300 386 |
| Typ ceny | Regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Lite |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 33.2 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 4.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia Gwarancja ograniczona - zasilacz i wentylatory - 5 lat Update nowego wydania |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WS-C2960+24LC-S-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







