744 zł
Cena netto: 604,88 zł
Cena netto: 604,88 zł
SKU: 560917
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Intellinet Network Solutions
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INTELLINET 24-Port Web-Managed dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany Zarządzanie przez stronę www
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
- Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e
- Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 52 Gbit/s
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- 1U Możliwości montowania w stelażu
- Prąd przemienny
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 + 2 x SFP |
| Wykonanie | Przekazywanie: 1488000 p/s Przepustowość: 52 Gb/s |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, Telnet, SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | Obsługa VLAN, zarządzalność, QoS, obsługa ACL, dublowanie portów, filtrowanie adresów MAC, automatyczne wykrywanie urządzenia, autonegocjacja, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), obsługuje SNMP, tranking, nasłuchiwanie IGMP, Energy Efficient Ethernet, kontrola łącza, obsługa DSCP, Broadcast Storm Control, obsługa Jumbo Frames, obsługa RSTP, obsługa STP, zapamiętaj i przekaż, tryb pełnego dupleksu, tryb półdupleksu, sterowanie przepływem, bufor pakietu 512KB |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3az, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3u |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, łącze/aktywność, szybkość transmisji portu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 2 x SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 20 wat |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | 4 gumowe nóżki |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 20.5 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 2.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 560917 |
| Dane producenta | Intellinet Network Solutions 550 Commerce Blvd Oldsmar, FL 34677 USA Telefon: +1 813 855 0550 E-mail: info@intellinetnetwork.com Strona internetowa: intellinetsolutions.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Intellinet Network Solutions Löhbacher Str. 7 58553 Halver Niemcy Telefon: +49 (0) 2353 / 7007-0 E-mail: sales@intellinetnetwork.eu Strona internetowa: intellinetnetwork.eu |
| Pomoc techniczna | https://intellinetsolutions.com/pages/support-and-contact?srsltid=AfmBOopAZWDXZagoHF0EJQtpDRNqipzcRMtAV5mTl7Cl_Ckk5I71rRco |







