129373 zł
Cena netto: 105 181,30 zł
Cena netto: 105 181,30 zł
SKU: WS-X4748-SFP-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO WS-X4748-SFP-E Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki z serii Cisco Catalyst 4500 umożliwiają tworzenie sieci bez granic, zapewniając wysoką wydajność, mobilność i bezpieczeństwo użytkowników dzięki przełączaniu warstwy 2-4. Zapewniając bezpieczeństwo, mobilność, wydajność aplikacji, wideo i oszczędność energii w infrastrukturze sieciowej, przełącznik Cisco Catalyst 4500 obsługuje odporność, wirtualizację i automatyzację, dodatkowo poprawiając łatwość korzystania z sieci. Przełączniki z serii Cisco Catalyst 4500 zapewniają bezgraniczną wydajność, skalowalność i usługi przy obniżonym całkowitym koszcie posiadania (TCO) i doskonałej ochronie inwestycji. Przełącznik Cisco Catalyst 4500 zapewnia przewidywalną i skalowalną wysoką wydajność, z zaawansowanymi funkcjami dynamicznej jakości usług (QoS) i elastycznością konfiguracji do wdrażania sieci bez granic. Zintegrowane funkcje odporności zarówno w sprzęcie, jak i oprogramowaniu maksymalizują dostępność sieci, pomagając zapewnić produktywność siły roboczej, rentowność i sukces klientów. Scentralizowana, innowacyjna i elastyczna konstrukcja systemu pomaga zapewnić płynną migrację do szybkich sieci IPv6 i 10 Gigabit Ethernet (GE). Kompatybilność do przodu i wstecz między generacjami Cisco Catalyst 4500 Series wydłuża żywotność wdrożenia, zapewniając wyjątkową ochronę inwestycji, jednocześnie zmniejszając (TCO). Seria Cisco Catalyst 4500E to wysokowydajne rozszerzenie nowej generacji do serii Cisco Catalyst 4500. Seria E została zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności, mobilności i bezpieczeństwie użytkowników z doskonałą kompatybilnością wstecz i do przodu, zapewniając wyjątkową ochronę inwestycji dla organizacji każdej wielkości. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x Gigabit SFP |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Cechy | Cisco Gigabit EtherChannel, obsługa PAgP, obsługa Jumbo Frames, LACP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1ae, IEEE 802.3az |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x Gigabit LAN SFP |
| Różne | |
| MTBF | 876,100 godzina(y) |
| Zgodność z normami | NEBS poz. 3, ETSI, CISPR 22 Klasa A, EN 60950, IEC950, UL 1950, VCCI Klasa A ITE, EN55022 Klasa A, CSA 22.2 No. 60950, AS/NZS 3548, RoHS, FCC Part 15 A, EN55024 klasa A |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 36.2 cm |
| Głębokość | 27.3 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 75 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WS-X4748-SFP-E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







