17965 zł
Cena netto: 14 605,69 zł
Cena netto: 14 605,69 zł
SKU: WS-C3850-24T-S-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria Cisco Catalyst 3850 to przełączniki warstwy dostępu klasy korporacyjnej, które zapewniają pełną konwergencję między siecią przewodową i bezprzewodową na jednej platformie. Zintegrowany układ scalony aplikacji (ASIC) Cisco Unified Access Data Plane (UADP) zasila przełącznik i umożliwia jednolite egzekwowanie zasad przewodowych i bezprzewodowych, widoczność aplikacji, elastyczność i optymalizację aplikacji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 88 Gb/s Przepustowość zagregowana: 480 Gb/s |
| Pojemność | Trasy IPv4: 24000 Zgłoszenia NetFlow: 24000 Wirtualny interfejs: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 32000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | RIP-1, RIP-2, EIGRP, RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | Kerberos, Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Autonegocjacja, obsługa ARP, tranking, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa IPv6, obsługa RSTP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa DTP, obsługa PAgP, obsługa TFTP, obsługa ACL, QoS, obsługa RADIUS, VRF-Lite, snooping MLD, DAI, STP Root Guard, UDLD, Rapid PVST+, obsługa IPv4, SRR, LACP, RSPAN, równoważenie obciążenia w warstwie 3, Energy Efficient Ethernet, technologia Cisco StackWise-480, technologia Cisco StackPower, FNF |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s |
| RAM | 4 GB |
| Pamięć fleszowa | 2 GB |
| Wskaźniki statusu | Szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, system, status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1 x USB Type A 1 x tak 1 x tak 1 x tak 2 x stos sieciowy |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x gniazdo rozszerzające |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Moc wyjściowa | 350 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 303,230 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, GOST, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, NOM, EN 61000-3-3, EN55024, EN 55022 Class A, ICES-003 Klasa A, RoHS, UL 60950-1 Second Edition, KCC, FCC Part 15 A, ISO 7779, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS IP Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 7.2 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WS-C3850-24T-S-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







