9237 zł
Cena netto: 7 509,76 zł
Cena netto: 7 509,76 zł
SKU: WS-C2960X-24PSL-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst2960-X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki z serii Cisco Catalyst 2960-X to przełączniki Gigabit Ethernet o stałej konfiguracji, które zapewniają dostęp klasy korporacyjnej do aplikacji kampusowych i oddziałowych. Zaprojektowane z myślą o prostocie operacyjnej w celu obniżenia całkowitego kosztu posiadania, umożliwiają skalowalne, bezpieczne i energooszczędne operacje biznesowe. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 370 W |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 216 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 71,4 Mp/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 1023 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | Kerberos, Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Przełączanie warstwy 2, obsługa DHCP, PoE, autonegocjacja, obsługa ARP, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, IDS, obsługa IPv6, obsługa RSTP, obsługa MSTP, obsługa DTP, obsługa PAgP, obsługa TFTP, obsługa ACL, obsługa RADIUS, obsługa SSH, obsługa Jumbo Frames, snooping MLD, DAI, PoE+, technologia Cisco EnergyWise, URPF, UDLD, Rapid PVST+, obsługa IPv4, SRR, LACP, MAC Address Notification, RSPAN, NetFlow, obsługa HSRP, Energy Efficient Ethernet, MVR, CoS, Cisco FlexStack Plus |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX |
| Procesor | : 600 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Wskaźniki statusu | Status portu, szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, system, RPS (Redundant Power Supply) dodatkowy zasilacz, PoE, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 1 x konsola RJ-45 1 x mini-USB Type B tak 2 x USB Type A 1 x 1000Base-TX RJ-45 tak 4 x SFP uplink |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x slot modułu do łączenia kaskadowego |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Charakterystyka | Złącze zasilacza nadmiarowego (RPS) |
| Różne | |
| MTBF | 324,280 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, Directive 2011/65/EU, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, EN 300386 |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 36.8 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Waga | 5.8 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WS-C2960X-24PSL-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







