9620 zł
Cena netto: 7 821,14 zł
Cena netto: 7 821,14 zł
SKU: SM-X-ES3-24-P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SM-X-ES3-24-P Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Moduł serwisowy Cisco SM-X Layer2/3 EtherSwitch pomaga zapewnić maksymalną dostępność, wysoką wydajność, łatwość aktualizacji i możliwość rozbudowy. Moduły mają własne procesory, silniki przełączające i pamięć flash, które działają niezależnie od zasobów routera hosta, pomagając zapewnić maksymalną jednoczesną wydajność przełączania i routingu, a także zapewniając zintegrowane PoE +, bezpieczeństwo i zwiększoną łatwość zarządzania. Gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do sieci za pośrednictwem modułu Cisco Enhanced EtherSwitch Service Module, moduł może korzystać z IEEE 802.1x i dużej liczby rozszerzeń Cisco 802.1x w celu sprawdzenia poświadczeń urządzenia końcowego i umieszczenia użytkownika w odpowiedniej sieci VLAN lub grupie Cisco TrustSec. Gdy dane użytkownika końcowego przechodzą między modułem przełącznika a innymi jednostkami sieciowymi lub między budynkami, ruch ten może być szyfrowany w warstwie 2 przy użyciu MACsec. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 255 |
| Protokół zdalnego zarządzania | Telnet, SNMP 3, SSH |
| Metoda identyfikacji | Kerberos, Secure Shell (SSH) |
| Cechy | Przełączanie warstwy 2, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, DAI, technologia Cisco EnergyWise, URPF |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.1x, IEEE 802.3at |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.6 cm |
| Głębokość | 20.7 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 65 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5 - 95% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SM-X-ES3-24-P |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







