4945 zł
Cena netto: 4 020,33 zł
Cena netto: 4 020,33 zł
SKU: IE-2000-4S-TS-G-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO IE-2000-4S-TS-G-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 6 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Podtyp | Fast Ethernet |
| Porty | 4 x SFP + 2 x Gigabit SFP |
| Wykonanie | Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 6,5 Mp/s |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 255 Grupy IGMP: 255 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8K wpisów |
| Protokół routingu | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, routing statyczny IPv4 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 2, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH |
| Algorytm kodowania | SSL |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa BOOTP, obsługa ARP, obsługa Syslog, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, tryb pełnego dupleksu, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa STP, obsługa RSTP, nasłuchiwanie DHCP, QoS, obsługa DOM, DAI, UDLD, obsługuje LLDP, LACP, Port Security, RSPAN, MIB, bufor pakietu 2MB, uwierzytelnianie 802.1x, klient FTP, obsługuje SNMP, PTP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.11p |
| RAM | 256 MB |
| Pamięć fleszowa | 64 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 100Base-BX SFP 2 x SFP 1 x mini-USB 1 x konsola RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x karta pamięci SD |
| Różne | |
| MTBF | 374,052 godziny |
| Zgodność z normami | CSA, UL, BSMI, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN55024, EN55022 Klasa A, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EMC, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, EN 61000-6-2, EN 61000-4-11, FCC CFR47 Part 15, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, EN 61000-6-4, IEC 60068-2-30, KCC, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, UL 508, ANATEL, IEC 60945, CSA C22.2 No. 60950-1, CISPR 11, CSA 22.2 No. 142, EN 61131-2, EN 61326-1, IEC 60068-2-64, EN 61000-4-9, EN 61000-4-16, EN 61000-4-29, EN50155, AS/NZS, EMI, IEC 60068-2-60, EN 50121-4, IP30, NOM-019-SCFI-1998, Directive 2011/65/EU, VCCI Class A, KN24, CNS 13438(95) Class A, IEC 61373, IEC 61000-4-9, KN22 Class A, China RoHS, EN 50121-3-2, RoHS 2011/65/EU |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS LAN Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Waga | 1.22 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IE-2000-4S-TS-G-B |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







