17342 zł
Cena netto: 14 099,19 zł
Cena netto: 14 099,19 zł
SKU: AT-SBX8106
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Allied Telesis
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ALLIED blade x8106 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Możliwości montowania w stelażu
- 480 x 390 x 176 mm
- Szary
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack |
| Cechy | Modularność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 6 (całkowity) / 6 (wolna) x gniazdo rozszerzające |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 6 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A, UL, TUV, cUL, VCCI Klasa A ITE, EN55024, EN55022 Klasa A, RoHS, UL 60950-1, EN 60950-1, EN 60825-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1-03 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 38.8 cm |
| Wysokość | 17.6 cm |
| Waga | 14.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Allied Telesis AT-SBX81GC40 Allied Telesis SwitchBlade AT SBX81GC40, SBx81XLEM, SBX81XLEM/GT8, SBx81XLEM/Q2, SBx81XLEM/XS8, SBx81XLEM/XT4 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AT-SBX8106 |
| Dane producenta | Nazwa: Allied Telesis Holdings K.K. |
| Podmiot odpowiedzialny | Deutschland GmbH |
| Pomoc techniczna | https://www.alliedtelesis.com/us/en/services/support-services |







