34922 zł
Cena netto: 28 391,87 zł
Cena netto: 28 391,87 zł
SKU: WS-X4748-UPOE+E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO WS-X4748-UPOE+E Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Uniwersalna karta liniowa PoE z serii Cisco Catalyst 4500E to przełom w technologii, oferujący klientom usługi na szeroko wdrożonej platformie modułowej, karcie liniowej Universal Power over Ethernet (UPOE), która rozszerza standard IEEE 802.3 PoE +, aby zapewnić do 60 W na port w standardowej infrastrukturze okablowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 (PoE) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Cechy | PoE, Cisco Gigabit EtherChannel, obsługa PAgP, obsługa Jumbo Frames, PoE+, LACP, UPOE |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1ae, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T RJ-45 PoE |
| Różne | |
| MTBF | 140,696 godziny |
| Zgodność z normami | NEBS poz. 3, ETSI, CISPR 22 Klasa A, EN 60950, IEC950, UL 1950, VCCI Klasa A ITE, EN55022 Klasa A, CSA 22.2 No. 60950, AS/NZS 3548, RoHS, FCC Part 15 A, EN55024 klasa A |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 36.2 cm |
| Głębokość | 27.3 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 75 °C |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco Catalyst 4500E Series Line Card, 4503-E, 4503-E Data Bundle, 4503-E PoE Bundle, 4506-E, 4506-E PoE GE Bundle, 4507R+E, 4507R-E, 4507R-E Data Bundle, 4507R-E PoE Bundle, 4510R+E, 4510R-E |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WS-X4748-UPOE+E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







