34109 zł
Cena netto: 27 730,89 zł
Cena netto: 27 730,89 zł
SKU: WS-C2960XR-48TS-I
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO Catalyst dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przełączniki z serii Cisco Catalyst 2960-X to przełączniki Gigabit Ethernet o stałej konfiguracji, które zapewniają dostęp klasy korporacyjnej do aplikacji kampusowych i oddziałowych. Zaprojektowane z myślą o prostocie operacyjnej w celu obniżenia całkowitego kosztu posiadania, umożliwiają skalowalne, bezpieczne i energooszczędne operacje biznesowe dzięki inteligentnym usługom i szeregowi zaawansowanych funkcji oprogramowania Cisco IOS. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 48 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP |
| Wykonanie | Zdolność przełączania: 216 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 107,1 Mp/s |
| Pojemność | Aktywnty VLAN: 1023 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, HSRP, VRRP, PIM-SM, PIM-DM, OSPFv3, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | Kerberos, Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Możliwy pełen dupleks, przełączanie warstwy 2, autonegocjacja, obsługa BOOTP, obsługa ARP, Cisco Fast EtherChannel, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), Cisco Gigabit EtherChannel, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, Broadcast Storm Control, obsługa IPv6, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa DTP, obsługa PAgP, obsługa TFTP, obsługa ACL, QoS, obsługa RADIUS, obsługa Jumbo Frames, snooping MLD, DAI, technologia Cisco EnergyWise, URPF, UDLD, Rapid PVST+, SRR, przekaźnik DHCP, LACP, MAC Address Notification, RSPAN, równoważenie obciążenia w warstwie 3, PVRST, NetFlow, obsługa HSRP, Energy Efficient Ethernet, MVR, SPQ, CoS, Cisco FlexStack Plus, obsługa DSCP, filtrowanie IGMP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX |
| Procesor | : 600 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Wskaźniki statusu | Status portu, szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, system, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 48 x 1000Base-T RJ-45 1 x konsola RJ-45 1 x mini-USB Type B tak 2 x USB Type A 1 x 100Base-TX RJ-45 tak 4 x SFP uplink |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x slot modułu do łączenia kaskadowego |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1 1 (z opcjonalnie dołączanym zasilaczem) |
| Moc wyjściowa | 250 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 438,130 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, RoHS 2011/65/EU, EN 55022 Class A, EN 300 386 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS IP Lite |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 40.8 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–95% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | WS-C2960XR-48TS-I |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







