14 zł
Cena netto: 11,38 zł
Cena netto: 11,38 zł
SKU: GS724T-300EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR GS724T-300EUS Netgear dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Zarządzany Zarządzanie przez stronę www SNMPv1, v2c, v3, IGMP, DHCP
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
- 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
- Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia
- Możliwości montowania w stelażu
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny 1U |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100/1000 + 2 x dzielony SFP |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 8000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9KB |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS |
| Cechy | Sterowanie przepływem, możliwy pełen dupleks, automatyczne wykrywanie urządzenia, obsługa DHCP, autonegocjacja, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, zapobieganie atakom typu DoS, dublowanie portów, zapamiętaj i przekaż, Broadcast Storm Control, możliwość aktualizacji firmwaru, obsługa SNTP, obsługa MSTP, obsługa ACL, obsługa RADIUS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s |
| Wskaźniki statusu | Szybkość transmisji portu, tryb dupleksu portu, zasilanie, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 1000Base-T RJ-45 2 x SFP (mini-GBIC) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 21.5 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 4 gumowe nóżki |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 401,205 godziny |
| Zgodność z normami | CCBBA, C-Tick, CISPR 22 Klasa A, cUL, EN 60950, EN55022, IEC950, VCCI Klasa A ITE, UL 60950, CCC, FCC Part 15 A |
| Lokalizacja | Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 2000 / XP, Microsoft Windows Vista |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 2.7 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Dożywotnia gwarancja NETGEAR |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS724T-300EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







