1537 zł
Cena netto: 1 249,59 zł
Cena netto: 1 249,59 zł
SKU: AP9224110
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: APC
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt APC 24Port 10/100 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Uzupełnienie infrastruktury sieciowej o wysokiej wydajności technologię przełączania. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 24 porty |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | Fast Ethernet |
| Porty | 24 x 10/100 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4K wpisów |
| Cechy | Sterowanie przepływem, autonegocjacja, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), zapamiętaj i przekaż |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x |
| Wskaźniki statusu | Status portu, status kolizji, zasilanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 100Base-TX RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 18 wat |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Zgodność z normami | UL, TUV, cUL, EN 60950, EN 61000-3-2, VCCI Klasa A ITE, EN 61000-3-3, EN55024, FCC Part 15 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.04 cm |
| Głębokość | 11.94 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 95% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: ACCS1006, ACCS1007, ACDC2513, ACF600, AP5602, AP5606, AP5607, AP5616, AP7857, AP7957, AR106, AR112, AR203A, AR204A, AR2200, AR2280, AR2400, AR2400FP1, AR2401, AR2407, AR2480, AR2487, AR2487G, AR2500, AR2507, AR2580, AR2587, AR2900, AR2901, AR3100G, AR3100SP, AR3100TAA, AR3100W, AR3100X609, AR3100X610, AR3100X617, AR3103SP, AR3104, AR3104SP1, AR3105, AR3105SP, AR3105W, AR3106SP, AR3107G, AR3107SP, AR3107X609, AR3107X610, AR3107X617, AR3130, AR3140, AR3140G, AR3140W, AR3150SP, AR3150SP1, AR3150SP2, AR3150W, AR3150X609, AR3150X610, AR3150X617, AR3155, AR3155SP, AR3155W, AR3157SP, AR3157X609, AR3157X610, AR3157X617, AR3200, AR3300, AR3300G, AR3300SP, AR3300W, AR3300X609, AR3300X610, AR3300X617, AR3305, AR3305SP, AR3305W, AR3307, AR3307SP, AR3307W, AR3307X609, AR3307X610, AR3307X617, AR3340, AR3340G, AR3340W, AR3347, AR3350, AR3350SP, AR3350W, AR3350X609, AR3350X610, AR3350X617, AR3355, AR3355SP, AR3355W, AR3357, AR3357SP, AR3357X609, AR3357X610, AR3357X617, AR3810, AR3812, AR3814, AR4018, AR4018A, AR4018I, AR4018IA, AR4018IX429, AR4018IX431, AR4018IX432, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4018X431, AR4018X432, AR4024, AR4024A, AR4024I, AR4024IA, AR4024IX429, AR4024IX431, AR4024IX432, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4024X429, AR4024X431, AR4024X432, AR4038, AR4038A, AR4038I, AR4038IA, AR4038IX429, AR4038IX431, AR4038IX432, AR4038X429, AR4038X431, AR4038X432, AR8213, DLA1500RM2U, NBPD0160A, NBPD0171, NBWL0355A, NBWL0356A, SCL400RMJ1U, SCL500RMI1UNC, SMC1000-BR, SMC15002U-BR, SMC1500I-2U, SMC1500I2U-BR, SMC1500I-2UC, SMC1500I-BR, SMT3000I2U-BR, SMX3000HV-BR, SMX3000LV2U-BR, SRT1000RMXLI, SRT1000RMXLI-NC, SU2200RMXLI, SU3000RMJ3U3W, SU3000RMJ3UOS3, SUA2200R2X180, SUA2200R3XLNETPKG, SUA3000R2IX38, SUA3000R3XLNETPKG, SUA3000RMXL3U-BR, SUA750R2X122, SURT3000XLI-ET, SURT7500XLJ-2TF4, SURTA2000RMXL2U, SURTD3000RMXLT, SURTD3000RMXLT-1TF5, SURTD5000RMXLT, SURTD5000RMXLT-1TF5 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AP9224110 |
| Dane producenta | Adres: Schneider Electric SE |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://www.se.com/pl/pl/work/support/ |







