1403 zł
Cena netto: 1 140,65 zł
Cena netto: 1 140,65 zł
SKU: VIGOR C410AX
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DrayTek
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DRAYTEK Vigor C410ax dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Router Draytek Vigor C410AX został zaprojektowany z myślą o poprawie komfortu korzystania z sieci dzięki zaawansowanym funkcjom. To urządzenie łączy w sobie wszechstronne opcje łączności z wysoką wydajnością, dzięki czemu doskonale sprawdza się w różnych środowiskach domowych i biurowych. Dzięki 4 zewnętrznym, odłączanym antenom zapewnia lepszy zasięg sygnału zarówno dla sieci Wi-Fi, jak i mobilnego Internetu szerokopasmowego, gwarantując niezawodny dostęp do Internetu wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Możliwość obsługi do 8 tuneli VPN i 50 000 sesji NAT oznacza, że można bezpiecznie podłączyć wiele urządzeń bez żadnych kompromisów. Urządzenie działa w zakresie temperatur od 0°C do 45°C i przy wilgotności od 10 do 90%, dzięki czemu jest przystosowane do pracy w różnych warunkach środowiskowych. Dwa gniazda rozszerzeń SIM zapewniają elastyczność integracji z sieciami komórkowymi. Obsługujący technologię Wi-Fi 6, model C410AX jest również wyposażony w niezbędne protokoły bezpieczeństwa, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników, którzy w swoich rozwiązaniach sieciowych stawiają na szybkość i bezpieczeństwo. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - siatka - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11a |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Przepustowość NAT: 940 Mb/s Szybkość łącza (2.4 GHz): 574 Mb/s Szybkość łącza (5 GHz): 2.402 Gbps Przepustowość VPN (256-bit AES IPSec): 370 Mbps Przepustowość VPN WireGuard: 50 Mb/s |
| Pojemność | Sesje NAT: 50000 Maks. liczba sieci VLAN: 8 Liczba SSID na pasmo bezprzewodowe: 4 Tunele VPN: 4 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6, DHCPv6, ARP, DDNS, IGMPv2, IGMPv3, FTP, IPSec, OpenVPN, WireGuard |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, RIP-1, RIP-2, OSPFv2, OSPFv3, BGP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, HTTPS, Telnet, SSH-2, TR-069, TFTP, SNMP 3, SNMP 2c, SNMP 1, Syslog |
| Algorytm kodowania | OWE, WEP, WPA, WPA2, WPA3, IKEv1, IKEv2, SHA-1, SHA-256, DES, 3DES, AES |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, certyfikaty X.509, TACACS+, Mobilne Hasło Jednorazowe (mOTP), Time-based One Time Password (TOTP) |
| Rating Wi-Fi | AX3000 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | Obsługa NAT, PPP, VLAN Tagging, obsługa przełączenia na urządzenie zapasowe, wykrywanie pingu, WAN Budget, dynamiczne DNS, DrayDDNS, sieci VLAN na bazie znacznika, VLAN na bazie portu, serwer DHCP, uwierzytelnianie 802.1x, dublowanie portów, serwer DNS, 2x2 MIMO 2.4GHz, 3x3 MU-MIMO 5GHz, PSK, przycisk WPS, obsługa WDS, izolacja klienta, ukryty SSID, planowanie WLAN, Airtime Fairness, sterowanie pasmem, obsługa WMM, obsługa DNSSEC, nasłuchiwanie IGMP, proxy IGMP, szybkie opuszczanie IGMP, RADIUS Server, Inteligentne zarządzanie pasmem, QoS, Priorytetyzacja VoIP, RBAC, powiadomienia SMS, ostrzeżenie na e-mail, reputacja IP, podszywanie się ARP, spoofing IP, filtrowanie adresów MAC, Single-Armed VPN, IPSec NAT-T |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | OFDMA |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | WCDMA, FDD LTE, TDD LTE |
| Generacja | 4G |
| Pasmo Komórkowe | WCDMA B1, WCDMA B8, LTE B1, LTE B20, LTE B28, LTE B3, LTE B38, LTE B40, LTE B7, LTE B8 |
| Maksymalna prędkość transmisji | 300 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x SIM |
| Antena | |
| Antena | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten | 4 |
| Szczegóły Konfiguracji | 2 anteny wewnętrzne Wi-Fi, 2 anteny wewnętrzne 4G LTE |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x antena komórkowa, 2 x antena Wi-Fi |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.7 cm |
| Głębokość | 13.1 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VIGOR C410AX |
| Dane producenta | Adres: DrayTek Corp. No. 26, Fushing Rd., Hukou, Hsinchu Industrial Park, Hsinchu, 30352, Tajwan Telefon: +886 (3) 5972727 Faks: +886 (3) 5972121 |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BRINET sp. z o.o. sp. k. ul. Lubowska 23 60-433 Poznań Telefon: +48 61 664 17 30 E-mail: biuro@brinet.pl |
| Pomoc techniczna | https://draytek.pl/wsparcie/ |







