218 zł
Cena netto: 177,24 zł
Cena netto: 177,24 zł
SKU: HX141(1-PACK)(EU1)
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK ISP AX1500 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| TP-Link EX141 V1 to wszechstronne rozwiązanie dla sieci przewodowych i bezprzewodowych, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu solidnej łączności z maksymalną prędkością transmisji danych 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Jest wyposażony w takie funkcje, jak technologia MU-MIMO i beamforming, które zapewniają wydajną transmisję danych między wieloma urządzeniami. To urządzenie stacjonarne obsługuje różne protokoły sieciowe, w tym Wi-Fi 6, dzięki czemu może efektywnie wykonywać różnorodne zadania, utrzymując silne połączenia nawet w zatłoczonych środowiskach. Kładąc nacisk na łatwość obsługi, EX141 V1 oferuje opcje takie jak kontrola rodzicielska, funkcje sieci gości oraz zintegrowany 3-portowy przełącznik, zapewniając elastyczność użytkowania w domu i biurze. Łatwość połączeń zapewniają funkcje takie jak WPS i EasyMesh, umożliwiające użytkownikom płynne rozszerzanie sieci. Produkt jest również odporny na różne warunki środowiskowe, działając skutecznie w temperaturach od 0 °C do 40 °C i wilgotności od 10 do 90% (bez kondensacji). | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 300 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 1201 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, PPTP, L2TP, OpenVPN, IPSec, TFTP, HTTP, HTTPs, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, TR-143, TR-369, HTTP, HTTPS, SNMP, TAUC |
| Algorytm kodowania | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise |
| Metoda identyfikacji | Radio Service Set ID (SSID) |
| Rating Wi-Fi | AX1500 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | Obsługa VLAN, tryb dynamiczne IP, Multi-SSID over Mesh, technologia formowania wiązki, technologia MU-MIMO, Airtime Fairness, Guest Network, EasyMesh, kontrola rodzicielska, QoS, DynDNS, No-IP DDNS, serwer TFTP, TWT, tryb routera, tryb działania punktu dostępowego, przycisk resetu, przycisk WPS, obsługa WMM, Rezerwacja Adresu, port w trybie przekaż dalej, Wireless Scheduler, sterowanie pasmem, SPI, IPMB |
| Zgodność z normami | Wi-Fi CERTIFIED 6, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11r, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 1024 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 1 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 8.95 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HX141(1-PACK)(EU1) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |






