150 zł
Cena netto: 121,95 zł
Cena netto: 121,95 zł
SKU: EC225-G5(EU1)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK ISP AC1300 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Model TP-Link EC225-G5 V1 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu płynnej łączności i wysokiej wydajności zarówno w środowisku domowym, jak i biurowym. Dzięki prędkości bezprzewodowej transmisji danych wynoszącej 1,3 Gb/s zapewnia szybki i niezawodny dostęp do Internetu na wielu urządzeniach. Router jest wyposażony w cztery anteny dookólne, które gwarantują lepszy zasięg i siłę sygnału, dzięki czemu nadaje się do większych pomieszczeń. Oprócz solidnej wydajności ten router bezprzewodowy stawia na bezpieczeństwo i elastyczność. Jest zgodny z różnymi standardami szyfrowania, takimi jak WPA, WPA2 i WPA3, chroniąc Twoją sieć przed nieautoryzowanym dostępem. Model EC225-G5 V1 obsługuje również wiele protokołów sieciowych, w tym IPv4 i IPv6, a jego łatwe w obsłudze funkcje zarządzania zapewniają użytkownikom kontrolę nad opcjami łączności, kontrolą rodzicielską i sieciami dla gości, a wszystko to jest dostępne za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 1.3 Gbps |
| Wykonanie | Maksymalna przepustowość (5 GHz): 867 Mb/s Maksymalna przepustowość (2,4 GHz): 400 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, TR-069, TR-098, TR-111, TR-104, DHCP, TR-181, TR-143 |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA2, WPS, WPA3 |
| Rating Wi-Fi | AC1300 |
| Cechy | Obejście VPN, kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, SPIF, tryb dynamiczne IP, wiązanie IP-MAC, klient DHCP, DoS, technologia MU-MIMO, technologia formowania wiązki, mostek WDS, Wireless Scheduler, czarna lista, biała lista, DynDNS, bezprzewodowa kontrola dostępu, serwer OpenVPN, przycisk WPS, EasyMesh, Rezerwacja Adresu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v, RoHS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna zintegrowana |
| Ilość anten | 4 |
| Kierunkowość | Antena dookólna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 14.4 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EC225-G5(EU1) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |






