126 zł
Cena netto: 102,44 zł
Cena netto: 102,44 zł
SKU: EC220-G5(EU1)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK ISP AC1200 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| TP-Link EC220-G5 V3 to wszechstronny router bezprzewodowy zaprojektowany z myślą o poprawie jakości połączenia internetowego w domu lub w biurze. Dzięki obsłudze dwupasmowego Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz zapewnia maksymalną przepustowość wynoszącą odpowiednio do 867 Mb/s i 300 Mb/s, gwarantując płynne przesyłanie strumieniowe, granie w gry i przeglądanie stron internetowych. Wyposażone w cztery anteny zewnętrzne urządzenie zapewnia silny i niezawodny zasięg sieci bezprzewodowej, umożliwiając płynne łączenie wielu urządzeń przez Wi-Fi lub za pośrednictwem 3 portów LAN. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Maksymalna przepustowość (5 GHz): 867 Mb/s Maksymalna przepustowość (2,4 GHz): 300 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | TR-069, TR-098, TR-111, DHCP |
| Algorytm kodowania | 128-bit WEP, WEP 64-bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Rating Wi-Fi | AC1200 |
| Cechy | Ochrona firewall, SPI, kontrola rodzicielska, filtrowanie adresów IP, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, obsługa ACL, obsługa wirtualnych serwerów, serwer DHCP, obsługa wielu SSID, tryb statycznego adresu IP, kontrola łącza, tryb dynamiczne IP, wiązanie IP-MAC, klient DHCP, mostek WDS, Wireless Scheduler, DoS protection, obsługa DMZ, pilot wirtualny, Rezerwacja Adresu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, RoHS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 14.4 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EC220-G5(EU1) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







