4048 zł
Cena netto: 3 291,06 zł
Cena netto: 3 291,06 zł
SKU: C8131-G2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 8100 Series dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość przekazywania (rozmiar pakietu 512 bajtów): 1,9 Gb/s Przepustowość IPsec: 15 Gbps |
| Cechy | Gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), Blue Beacon LED, przycisk resetu, SASE, DPI, bez chłodzenia |
| Zgodność z normami | UL 60950-1, CSA 60950-1, CSA 62368-1, EN 62368-1, IEC 62368-1, UL 62368-1, EN 55032, 47 CFR Part 15, ICES-003, VCCI-CISPR 32, AS/NZS CISPR 32, CNS 15936, EN 300 386, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-11, EN 61000-6-1, EN55024, RoHS, REACH, WEEE |
| RAM | 4 GB |
| Dysk twardy | 16 GB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - SFP (mini-GBIC) Porty Flex: 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Konsola: 1 x RJ-45 USB 3.0: 1 x Typ C |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej - 66 wat |
| Wymagane napięcie | 12 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 2.5 A |
| Różne | |
| MTBF | >100,000 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 17.18.1 lub nowszy |
| Wymagania aplikacji | Cisco Catalyst SD-WAN Manager 20.18.1 lub nowszy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 19.8 cm |
| Głębokość | 27.4 cm |
| Wysokość | 2.75 cm |
| Waga | 1.59 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana ekspresowa - 2 lata - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8131-G2 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







