630 zł
Cena netto: 512,20 zł
Cena netto: 512,20 zł
SKU: S53UG+5HAXD2HAXD-TC&R11E-LTE7
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK S53UG+5HaxD2HaxD-TC&R11e-LTE7 Router dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), LTE |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Transmisja LTE w dół: 300 Mb/s Transmisja w górę LTE: 100 Mb/s |
| Cechy | Technologia 2x2 MIMO, monitor temperatury komputera, monitor temperatury płytki drukowanej, monitorowanie napięciu, chłodzenie pasywne |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, EAC, IP20, RoHS |
| Procesor | 1 x ARM IPQ6010 1.8 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | FDD LTE, TDD LTE, 3G, LTE Cat7 |
| Generacja | 3G |
| Pasmo Komórkowe | LTE B1, LTE B20, LTE B28, LTE B32, LTE B38, LTE B40, LTE B41, LTE B5, LTE B7, LTE B8 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 1 x 2.5G Gigabit Ethernet - RJ-45 USB: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Micro-SIM |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 28 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 1.2 A |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Adapter zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 1.5 m |
| MTBF | 200,000 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS v7 (licence level 4) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | S53UG+5HAXD2HAXD-TC&R11E-LTE7 |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







