9440 zł
Cena netto: 7 674,80 zł
Cena netto: 7 674,80 zł
SKU: C8151-CVAP-G2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO Secure WAN dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - wyłącznik 6-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość przekazywania (rozmiar pakietu 512 bajtów): 5,6 Gb/s Przepustowość IPsec: 1,5 Gb/s Przepustowość SD-WAN: 900 Mb/s Ochrona przed zagrożeniami (EMIX): 1 Gb/s |
| Pojemność | Trasy IPv4: 500000 Liczba wpisów ACL IPv4: 4000 Wpisy kontroli dostępu (ACE) na system (IPv4): 10000 Trasy IPv6: 500000 Sesje NAT: 100000 Wystąpienia VRF: 4000 Tunele IPSec: 250 |
| Cechy | Obsługa SD-WAN, QoS, przycisk resetu, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), bez chłodzenia |
| Zgodność z normami | UL 60950-1, CSA 60950-1, UL 62368-1, CSA 62368-1, EN 62368-1, IEC 62368-1, EN 55032, 47 CFR Part 15, ICES-003, VCCI-CISPR 32, AS/NZS CISPR 32, CNS 15936, EN 300 386, EN 55035, EN55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-11, EN 61000-6-1 |
| Wskaźniki statusu | Status, komórkowe, ostrzeganie |
| Komunikacja | |
| Cellular Protocol | FR1, LTE |
| Generacja | 5G |
| Pasmo Komórkowe | 5G n1, 5G n12, 5G n13, 5G n14, 5G n18, 5G n2, 5G n20, 5G n25, 5G n26, 5G n28, 5G n3, 5G n30, 5G n38, 5G n40, 5G n41, 5G n48, 5G n5, 5G n66, 5G n7, 5g n70, 5G n71, 5G n77, 5G n78, 5G n79, 5G n8, LTE B1, LTE B106, LTE B12, LTE B13, LTE B14, LTE B17, LTE B18, LTE B19, LTE B2, LTE B20, LTE B25, LTE B26, LTE B28, LTE B3, LTE B30, LTE B34, LTE B38, LTE B39, LTE B4, LTE B40, LTE B41, LTE B42, LTE B43, LTE B48, LTE B5, LTE B66, LTE B7, LTE B70, LTE B71, LTE B8 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 1Gb Ethernet - RJ-45 Porty Flex: 2 x 1Gb Ethernet - RJ-45 Światłowód: 1 x 10Gb Ethernet Konsola: 1 x RJ-45 WAN: 1 x RJ-11 USB 3.0: 1 x Typ C LAN: 6 x 1Gb Ethernet - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x Nano-SIM |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej - 66 wat |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 27 wat |
| Różne | |
| MTBF | 100,000 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 26.1.1 or later |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 32.3 cm |
| Głębokość | 21.6 cm |
| Wysokość | 3.99 cm |
| Waga | 2.31 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% (bez efektu kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8151-CVAP-G2 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







