440 zł
Cena netto: 357,72 zł
Cena netto: 357,72 zł
SKU: D53G-5HACD2HND-TC&R11E-LTE7
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK D53G-5HACD2HND-TC&R11E-LTE7 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| MikroTik Chateau LTE7 to wszechstronny router bezprzewodowy i modem, który zapewnia niezawodny dostęp do mobilnego internetu szerokopasmowego w różnych środowiskach. Dzięki obsłudze standardów FDD LTE, TDD LTE i 3G urządzenie to działa w wielu pasmach komórkowych, w tym LTE B1, B3, B5, B7 i innych. Wbudowana antena i technologia MIMO zapewniają lepszą wydajność, dzięki czemu urządzenie nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i w małych firmach. Wyposażony w pięć portów Ethernet i port USB dla dodatkowej łączności, Chateau LTE7 obsługuje konfiguracje sieci przewodowych i bezprzewodowych, zaspokajając różnorodne potrzeby sieciowe. Zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalne temperatury w zakresie od -40°C do 70°C, router ten zachowuje swoją funkcjonalność w trudnych warunkach. Urządzenie posiada 256 MB pamięci RAM i 16 MB pamięci flash, co zapewnia płynne działanie. Umożliwia prędkości wysyłania danych LTE do 100 Mb/s oraz prędkości pobierania do 300 Mb/s, zapewniając korzystanie z Internetu bez opóźnień. MikroTik Chateau LTE7 stanowi skuteczne rozwiązanie dla osób potrzebujących niezawodnego dostępu do Internetu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, LTE, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Transmisja LTE w dół: 300 Mb/s Transmisja w górę LTE: 100 Mb/s |
| Cechy | Technologia 2x2 MIMO |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Procesor | 1 x IPQ4019 |
| RAM | 256 MB DDR3L SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | FDD LTE, TDD LTE, 3G |
| Generacja | 3G, 4G |
| Pasmo Komórkowe | LTE B1, LTE B3, LTE B5, LTE B7, LTE B8, LTE B20, LTE B28, LTE B38, LTE B40, LTE B41 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 28 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 21 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Adapter zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 1.5 m |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS v7 (licence level 4) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 15.6 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | D53G-5HACD2HND-TC&R11E-LTE7 |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







