4307 zł
Cena netto: 3 501,63 zł
Cena netto: 3 501,63 zł
SKU: C8111-G2-MX
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 6-port Secure dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Cisco Meraki C8111-G2 został zaprojektowany do obsługi maksymalnie 200 urządzeń, stanowiąc niezawodny wybór dla małych i średnich sieci. Dzięki podwójnym łączom WAN router ten zapewnia lepszą łączność i nadmiarowość dla krytycznych aplikacji. Działając w szerokim zakresie temperatur od 0°C do 45°C i przy wilgotności od 5% do 95%, urządzenie to można dostosować do różnych środowisk, zapewniając optymalną wydajność w różnych warunkach. Wyposażony w kilka szybkich połączeń, w tym interfejsy 100M, 1G, 2,5G, 5G i 10 Gigabit Ethernet, oferuje elastyczne opcje instalacji z możliwością montażu na biurku lub na ścianie. Funkcje takie jak zarządzanie w chmurze, zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i zintegrowane możliwości VPN zapewniają bezpieczny i wydajny ruch sieciowy, dzięki czemu Cisco Meraki C8111-G2 jest solidnym wyborem dla nowoczesnych potrzeb sieciowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość NAT/zapory ogniowej: 2 Gb/s Przepustowość VPN: 1200 Mb/s Zaawansowany przerób bezpieczeństwa: 1000 Mb/s |
| Pojemność | Zalecana liczba urządzeń: do 200 Wsparcie dla uplinków WAN: 2 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | DHCP |
| Cechy | Zarządzane w chmurze, uwierzytelnianie 802.1x, Advanced Malware Protection, automatyczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego, auto-VPN, filtrowanie zawartości, obsługa DHCP, dynamiczny zrzut pakietów, Wsparcie dla IDS/IPS, klient VPN IPSec, obsługa IPv6, Many-to-Many, NetFlow, One-to-Many, obsługa SD-WAN, routing statyczny, obsługa Syslog, sterowanie ruchem, statystyki użytkowania, obsługa VLAN, klient VPN, przełączanie na urządzenie zapasowe WAN, WAN z równoważeniem obciążenia pasma, przycisk resetu, wsparcie PPPoE, budżet zasilania PoE 45W, UPOE |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, status typu połączenia, oprogramowanie sprzętowe, połączenie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 2 x 100M/1G/2.5G/5G/10 Gigabit Ethernet - RJ-45 LAN: 3 x 1Gb Ethernet - RJ-45 LAN: 1 x 1000Base-T (UPOE) - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz zewnętrzny (do kupienia oddzielnie) - 150 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 27.3 cm |
| Głębokość | 14.3 cm |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Waga | 870 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 95% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: MA-PWR-150WAC, MA-PWR-250WAC, MA-PWR-CORD-AU, MA-PWR-CORD-EU, MA-PWR-CORD-UK, MA-WMNTBR-PWR-ADP |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8111-G2-MX |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







