92 zł
Cena netto: 74,80 zł
Cena netto: 74,80 zł
SKU: TL-MR3020(EU)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK 300Mbps Portable dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dziel się wolnością 3G/4G!Zasilany przez laptopa lub zewnętrzny zasilacz router TL-MR3020 umożliwia łatwe współdzielenie mobilnego połączenia 3G/4G z rodziną i przyjaciółmi na kampingu, w hotelu, wszędzie tam gdzie dostępna jest sieć 3G/4G. Podłączenie modemu USB 3G do routera umożliwia błyskawiczne utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 150 Mbps |
| Algorytm kodowania | 128-bit WEP, WEP 64-bit, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Cechy | Ochrona firewall, port strefy DMZ, obsługa DHCP, zapobieganie atakom typu DoS, filtrowanie adresów MAC, kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, tryb WISP, obsługa wirtualnych serwerów, 3G/3.75G USB Dongle Support, wyzwalanie portu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, FCC, RoHS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB 1 x kabel sieciowy |
| Lokalizacja | Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 7.4 cm |
| Głębokość | 6.7 cm |
| Wysokość | 2.2 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TL-MR3020(EU) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |






