291 zł
Cena netto: 236,59 zł
Cena netto: 236,59 zł
SKU: E62IUGS-2AXD5AXT
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK HAP AX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| MikroTik hAP ax S to wszechstronny router bezprzewodowy zaprojektowany z myślą o zapewnieniu płynnej łączności w różnych środowiskach. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur roboczych od -40°C do 70°C urządzenie to jest odporne na ekstremalne warunki, zachowując jednocześnie niezawodną wydajność. Jest wyposażony w wydajny procesor ARM 950 MHz i 512 MB pamięci RAM, co zapewnia wydajną obsługę wielu zadań i szybki transfer danych. Wyposażony w technologię Wi-Fi 6, hAP ax S obsługuje łączność dwupasmową, oferując prędkość transmisji danych do 2400 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, dzięki czemu nadaje się do wymagających zastosowań i wielu podłączonych urządzeń. Ten router został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wyposażony jest w wiele portów Ethernet, w tym 3 standardowe porty Ethernet, 2 porty PoE oraz interfejs 2,5G Gigabit Ethernet dla lepszej łączności. Zintegrowany 6-portowy przełącznik jest idealny do rozbudowy sieci bez dodatkowego sprzętu. Zawiera również port USB, umożliwiający łatwe podłączenie urządzeń zewnętrznych. Zgodność z różnymi normami, takimi jak FCC, IC, EAC i RoHS, gwarantuje, że hAP ax S spełnia podstawowe wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska, zapewniając użytkownikom spokój ducha. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - wyłącznik 6-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 574 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 2400 Mb/s |
| Rating Wi-Fi | AX3000 |
| Cechy | PoE, tryb działania punktu dostępowego, monitor temperatury komputera |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, FCC, IC, EAC, RoHS |
| Procesor | 1 x ARM EN7562CT 950 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE) - RJ-45 LAN: 1 x 2.5G Gigabit Ethernet - SFP (mini-GBIC) USB: 1 x |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 34 wat |
| Różne | |
| MTBF | 100,000 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS v7 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15.36 cm |
| Głębokość | 12.77 cm |
| Wysokość | 3.57 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | E62IUGS-2AXD5AXT |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







