315 zł
Cena netto: 256,10 zł
Cena netto: 256,10 zł
SKU: VMG3625-T50B-EU02V1F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zyxel
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ZYXEL VMG3625-T50B Dual dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Biały
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) 867 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- DSL WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
- Port USB
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Technologia Inteligent mesh
| Marketing Description | |
| Zyxel VMG3625-T50B to wszechstronny router bezprzewodowy zaprojektowany, aby sprostać potrzebom nowoczesnej łączności zarówno w środowisku domowym, jak i biurowym. Dzięki obsłudze bezprzewodowych standardów 802.11a/b/g/n/ac oraz dwuzakresowej funkcjonalności 2,4 GHz i 5 GHz, router ten zapewnia niezawodną i wydajną komunikację bezprzewodową pomiędzy wieloma urządzeniami. Zintegrowany 4-portowy przełącznik umożliwia bezproblemowe połączenia przewodowe, dzięki czemu idealnie nadaje się do środowisk wymagających stabilnej łączności. Wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie AES i WPA2, VMG3625-T50B chroni wrażliwe dane i zachowuje prywatność. Obsługuje różne protokoły sieciowe, takie jak PPPoE, DHCP i SNMP w celu efektywnego zarządzania połączeniami internetowymi. Router działa efektywnie w szerokim zakresie parametrów środowiskowych, zapewniając optymalną wydajność od 0 °C do 40 °C, z tolerancją wilgotności od 10 do 90%. Dodatkowe funkcje, takie jak kontrola rodzicielska i udostępnianie plików, zwiększają użyteczność zarówno dla rodzin, jak i profesjonalistów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 300 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 867 Mb/s |
| Pojemność | Liczba SSID łącznie: 4 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoA, PPPoE, IPoE, IPv4, IPv6, DHCP |
| Protokół routingu | IGMP, IGMPv2, IGMPv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, TR-181 i2, TR-098, TFTP, TR-111, SNMP 1, SNMP 2 |
| Algorytm kodowania | WPA2, WPA2-PSK, TKIP, AES |
| Cechy | Trasowanie hermetyzacji MAC, obsługa NAT, klient DHCP, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, DNS proxy, dynamiczne DNS, trasa polityki, WPS, obsługa WMM, technologia MU-MIMO, zapobieganie atakom typu DoS, kontrola rodzicielska, filtracja pakietów, 3G USB Dongle Support, współdzielenie plików, Rom-D, zdalna aktualizacja firmware, G.Vector, G.INP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, UPnP, LVD, EMC |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN, Internet, 2.4 GHz, 5 GHz, WPS, LAN |
| Komunikacja | |
| Typ | Modem DSL |
| Protokół sygnalizacji cyfrowej | VDSL2, ADSL2, ADSL2+ |
| Protokoły i specyfikacje | ITU G.993.1, ITU G.993.2, ITU G.992.1 (G.DMT), ITU G.992.2 (G.Lite), ITU G.992.3, ITU G.992.5 |
| Telefonia IP | |
| Protokoły VoIP | SIP |
| Kodeki głosowe | G.711a, G.711u, G.722, G.726 |
| Cechy telefonii IP | Obsługa RFC 3261, kasowanie echa (G.168), wykrywanie aktywności głosowej (VAD), generowanie naturalnych szumów (CNG), dynamiczny bufor głosowy, generowanie / wykrywanie DTMF, wewnętrzny DTMF, poza pasmem DTMF, podniesiony, odłożony, wykrywanie migania, identyfikator rozmówcy, przekierowanie wezwań, przekazywanie wezwań, Call Hold/Retrieve, połączenie konferencyjne, wezwania oczekujące |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x VDSL2 / ADSL2+ - RJ-11 USB 2.0: 1 x |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Adapter zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 15.3 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga | 325 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VMG3625-T50B-EU02V1F |
| Dane producenta | Adres: No.2 Industry East RD. IX, Hsinchu Science Park, Hsinchu 30075, Tajwan Telefon: +886-3-5783942 E-mail: sales@zyxel.com.tw Strona internetowa: www.zyxel.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 333 82 50 E-mail: salespl@zyxel.eu Strona internetowa: www.zyxel.com/pl/pl |
| Pomoc techniczna | https://support.zyxel.eu/hc/pl |







