69718 zł
Cena netto: 56 681,30 zł
Cena netto: 56 681,30 zł
SKU: C8375-E-G2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO C8300 Series dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - modularny - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość przekazywania (rozmiar pakietu 512 bajtów): 38 Gb/s Przepustowość VPN (IPSec 512-bit): 20 Gb/s Przepustowość ochrony: 7 Gb/s |
| Cechy | Wbudowany ASIC, NPU, obsługuej MACsec |
| Zgodność z normami | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, UL 62368-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, IEC 62368-1, EN 62368-1, AS/NZS 62368.1, CNS 15598-1, KC 62368-1, 47 CFR Part 15 Class A, ICES-003 Klasa A, AS/NZS CISPR 32 Class A, CISPR 32 Class A, EN55032 Class A, VCCI-CISPR 32 Class A, CNS 15936 Class A, KS C 9832 Class A, EN IEC 61000-3-2, IEC/EN 61000-3-3, IEC/EN 61000-4-2, IEC/EN 61000-4-3, IEC/EN 61000-4-4, IEC/EN 61000-4-5, IEC/EN 61000-4-6, IEC/EN 61000-4-11, KS C 9835, EN 300 386, EN 55032, EN55024, EN55035, EN 61000-6-1 |
| RAM | 16 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Dysk twardy | 16 GB |
| Wbudowane urządzenia | Znacznik RFID |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 2 x 10Gb Ethernet - SFP/SFP+ WAN: 2 x 100M/1G/2.5G Gigabit Ethernet - RJ-45 USB 3.0: 1 x Typ C Konsola: 1 x RJ-45 Konsola: 1 x Micro-USB Type B |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Pluggable Interface Module (PIM) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x NIM 1 (całkowity) / 1 (wolna) x service module (SM) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x gniazdo pamięci M.2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco - 400 wat |
| Ilość zainstalowanych | 2 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Wymagane napięcie | AC 85-264 V |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS XE |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 41.3 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 6.49 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana ekspresowa - 2 lata - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8375-E-G2 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







