3130 zł
Cena netto: 2 544,72 zł
Cena netto: 2 544,72 zł
SKU: MH7150-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR NIGHTHAWK M7 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Moduł sieci komórkowej
- Wi-Fi
- Standardy 4G: LTE
- Wbudowany wyświetlacz
- Czarny
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mobilny hotspot |
| Współczynnik kształtu | Zewnętrzny |
| Wbudowane urządzenia | Wyświetlacz 2,4" |
| Lokalizacja | Europa |
| Modem | |
| Technologia łączenia | Bezprzewodowa |
| Maksymalna prędkość transmisji | 3.6 Gbps |
| Pasmo łączności komórkowej | 5G n1/n2/n3/n5/n7/n8/n20/n25/n28/n38/n40/n41/n66/n77/n78 LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B18/B19/B20/B25/B26/B28/B38/B40/B41/B42/B43/B66 |
| Cellular Protocol | 5G Sub-6 Ghz, LTE CAT20, 5G NR |
| Praca w sieci | |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy | Obsługa eSIM, filtrowanie adresów URL, filtrowanie adresów MAC, ukryty SSID, przycisk resetu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - Type C |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C |
| Akcesoria w zestawie | Narzędzie do usuwania karty SIM |
| Zasilanie | |
| Bateria | Litowo-jonowa |
| Pojemność | 3850 mAh - do 10 godz. |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata Wsparcie techniczne - 90 dni |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.36 cm |
| Głębokość | 1.69 cm |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Waga | 240 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MH7150-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







