8697 zł
Cena netto: 7 070,73 zł
Cena netto: 7 070,73 zł
SKU: C8231-G2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO C8200 Series dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość przekazywania (rozmiar pakietu 512 bajtów): 19 Gbps Przepustowość IPsec: 5 Gb/s Przepustowość SD-WAN: 4 Gb/s Ochrona przed zagrożeniami (EMIX): 2,4 Gb/s |
| Cechy | Bez chłodzenia, obsługa SD-WAN, przycisk resetu, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington) |
| Zgodność z normami | 47 CFR Part 15 Class A, AS/NZS 60950-1, AS/NZS 62368.1, AS/NZS CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CISPR 32 Class A, CNS 13438 Class A, EN 300 386, EN 55032, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 60950-1, EN 61000-6-1, EN 62368-1, EN IEC 61000-3-2, EN55024, FDA, ICES-003 Klasa A, IEC 60950-1, IEC 62368-1, IEC/EN 60825, IEC/EN 61000-3-3, IEC/EN 61000-4-11, IEC/EN 61000-4-2, IEC/EN 61000-4-3, IEC/EN 61000-4-4, IEC/EN 61000-4-5, IEC/EN 61000-4-6, IEC/EN 61000-4-8, KS 32 Class A, KS C 9835, UL 60950-1, UL 62368-1, VCCI-CISPR 32 Class A, REACH, RoHS, WEEE |
| RAM | 8 GB |
| Dysk twardy | 16 GB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 2 x 10Gb Ethernet - SFP/SFP+ WAN: 2 x 2.5G Multi-Gigabit Ethernet (PoE+) - RJ-45 WAN / LAN: 2 x 2.5G Multi-Gigabit Ethernet (PoE+) - RJ-45 LAN: 4 x 1Gb Ethernet - RJ-45 USB 3.0: 1 x Typ C Zarządzanie: 1 x RJ-45 Konsola: 1 x RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 85-264 V |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 17.18.1 lub nowszy |
| Wymagania aplikacji | Cisco Catalyst SD-WAN Manager 20.18.1 lub nowszy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 31.1 cm |
| Głębokość | 20.6 cm |
| Wysokość | 2.9 cm |
| Waga | 2.27 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% (bez efektu kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8231-G2 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







