1363 zł
Cena netto: 1 108,13 zł
Cena netto: 1 108,13 zł
SKU: S53UG+5HAXD2HAXD-TC&RG650E
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK Chateau LTE18 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| MikroTik Chateau 5G R17 ax to router bezprzewodowy zaprojektowany w celu optymalizacji łączności w domu lub biurze. Dzięki obsłudze dwóch pasm 2,4 GHz i 5 GHz w technologii Wi-Fi 6 zapewnia prędkość transmisji danych do 1200 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 574 Mb/s w paśmie 5 GHz. Jest wyposażony w czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,8 GHz i 1 GB pamięci RAM, co zapewnia płynne działanie wielu urządzeń i intensywne korzystanie z Internetu. Zintegrowanie 4 wewnętrznych anten LTE i 2 zewnętrznych anten odłączalnych zapewniających wzmocnienie 6 dBi poprawia odbiór sygnału i stabilność połączeń komórkowych w sieciach 5G, 4G i 3G. Dodatkowo zintegrowany 5-portowy przełącznik i obsługa połączeń Ethernet oferują wszechstronne opcje sieciowe dla urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5G, LTE, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 574 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 1200 Mb/s |
| Cechy | Przyspieszenie sprzętowe IPsec, chłodzenie pasywne, przycisk trybu, przycisk resetu, procesor czterordzeniowy, technologia 4x4 MIMO, powiadomienia SMS, obsługa VLAN, monitor temperatury płytki drukowanej, monitorowanie napięciu, obsługa eSIM, monitor temperatury komputera, przycisk sync |
| Zgodność z normami | EAC, RoHS, IP20 |
| Procesor | IPQ6010 1.8 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Wskaźniki statusu | Poziom sygnału, zasilanie, status połączenia |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | FDD LTE, TDD LTE, 5G |
| Generacja | 3G, 4G, 5G |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Micro-SIM |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna i wewnętrzna |
| Ilość anten | 6 |
| Szczegóły Konfiguracji | 4 wewnętrzne anteny LTE, 2 zewnętrzne anteny wymienne |
| Poziom uzyskany | 6 dBi |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 28 V |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz (UE) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 1.5 m |
| MTBF | 200,000 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS v7 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | S53UG+5HAXD2HAXD-TC&RG650E |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







