403 zł
Cena netto: 327,64 zł
Cena netto: 327,64 zł
SKU: EB210 PRO
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK BE3600 Dual-Band dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) 3568 Mbit/s
- 2.5 Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
- Port USB
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
| Marketing Description | |
| TP-Link EB210 Pro V1 to wszechstronny router bezprzewodowy, który poprawia jakość połączeń. Dzięki obsłudze wielu protokołów łącza danych, w tym IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) i IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), router ten został zaprojektowany z myślą o wymagających współczesnych środowiskach sieciowych, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność. Funkcja dwupasmowa działa w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz, umożliwiając płynne łączenie wielu urządzeń bez utraty prędkości. Urządzenie to posiada również łączność Gigabit Ethernet, zapewniającą stabilne i szybkie połączenia przewodowe. Dzięki obsłudze VPN router EB210 Pro V1 zabezpiecza aktywność online, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Minimalna temperatura pracy wynosi 0°C, co zapewnia niezawodność działania w różnych warunkach środowiskowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 2880 Mbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 688 Mbps Maks. przepływność danych (5 GHz): 2880 Mbps Przepustowość kanału: up to 320 MHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, IPv4, IPv6, OpenVPN, IPSec |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | TR-069, TR-098, TR-111, TR-143, TR-181, TR-369 |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA2, WPA3-Personal |
| Rating Wi-Fi | BE3600 |
| Cechy | Obsługa WMM, przycisk LED do włączania/wyłączania, przycisk resetu, przycisk reset/WPS, przycisk WPS, obsługa przepustowości 160 MHz, wsparcie dla pasma 320MHz, Airtime Fairness, sterowanie pasmem, technologia formowania wiązki, Koloryzacja BSS, Guest Network, MLO, Multi-RUs, diagnostyka sieci, kontrola rodzicielska, port w trybie przekaż dalej, QoS, portal zarządzania sieciowym GUI, harmonogramy WiFi, tryb działania punktu dostępowego, wiązanie IP-MAC, adres MAC do wiązania portów, tryb routera, SPIF, EasyMesh, technologia Wi-Fi 7 |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, CERTYFIKAT Wi-Fi 7, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11r, FCC, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11r |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 4096 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x Typ A |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | 12 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 02:00 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 26.9 cm |
| Głębokość | 15.2 cm |
| Wysokość | 4.83 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EB210 PRO |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







