348 zł
Cena netto: 282,93 zł
Cena netto: 282,93 zł
SKU: MR37BE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK MERCUSYS BE6500 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Router bezprzewodowy Mercusys MR37BE V1 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niezawodnej łączności przy prędkości transferu danych sięgającej 6,5 Gb/s. Dzięki sześciu wbudowanym antenom zewnętrznym o charakterystyce dookólnej router ten gwarantuje silny i stabilny sygnał bezprzewodowy w całym domu lub biurze. Obsługując protokoły Wi-Fi 6 i Wi-Fi 7, może obsłużyć wiele podłączonych urządzeń, umożliwiając jednoczesne połączenie nawet 150 urządzeń. Urządzenie działa wydajnie w szerokim zakresie temperatur od 0°C do 40°C i charakteryzuje się tolerancją wilgotności od 10 do 90% (bez kondensacji). Jest wyposażone w wiele protokołów bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie WPA3-SAE, chroniących sieć przed nieautoryzowanym dostępem. Mercusys MR37BE V1 posiada takie funkcje, jak technologia MU-MIMO, beamforming oraz Smart Connect, zapewniające optymalną wydajność i przyjazne w obsłudze zarządzanie w każdych warunkach sieciowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 6.5 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 688 Mbps Maks. przepływność danych (5 GHz): 5760 Mbps |
| Pojemność | Podłączone urządzenia: do 150 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, PPPoE |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA-PSK |
| Rating Wi-Fi | BE6500 |
| Cechy | Obsługa NAT, SPI, obejście VPN, kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, obsługa ACL, QoS, WPS, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, wyzwalanie portu, tryb dynamiczne IP, klient DHCP, technologia MU-MIMO, technologia formowania wiązki, Smart Connect, obsługa DMZ, obsługa IPTV, Guest Network, przycisk WPS, obsługa przepustowości 160 MHz, EasyMesh, MLO, Mercusys DDNS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, CERTYFIKAT Wi-Fi 7 |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 4096 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 2.5G Gigabit Ethernet - RJ-45 LAN: 1 x 2.5G Gigabit Ethernet - RJ-45 LAN: 1 x 10/100/1G Ethernet - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna zintegrowana |
| Ilość anten | 6 |
| Kierunkowość | Antena dookólna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 25.8 cm |
| Głębokość | 11.9 cm |
| Wysokość | 4.33 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MR37BE |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |






