368 zł
Cena netto: 299,19 zł
Cena netto: 299,19 zł
SKU: HALO H85X(2-PACK)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK MERCUSYS AX3000 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mercusys Halo H85X V1 zapewnia wysoką wydajność w każdym środowisku domowym lub biurowym dzięki solidnej obsłudze standardu Wi-Fi 6 i wysokiej prędkości transferu danych sięgającej nawet 3000 Mb/s. Ten płynnie działający system sieci typu mesh, zapewniający zasięg do 460 m², pozwala na wydajne połączenie ponad 150 urządzeń przy zachowaniu szybkiego dostępu do Internetu. Obsługuje łączność dwupasmową w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz, umożliwiając użytkownikom korzystanie z wszechstronnej i niezawodnej wydajności sieci. Urządzenie jest wyposażone w technologie takie jak MU-MIMO i beamforming, zapewniające optymalną wydajność sieci i minimalną liczbę martwych stref, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami oraz ruchliwych miejsc pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | 2 routery |
| Zasięg Systemu Wi-Fi | Do 460 m² |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 3000 Mbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 574 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 2402 Mb/s Przepustowość kanału: 160 MHz |
| Pojemność | Podłączone urządzenia: 150+ |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Rating Wi-Fi | AX3000 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | Płynny roaming, technologia MU-MIMO, Koloryzacja BSS, klient DHCP, serwer DHCP, technologia formowania wiązki, funkcjonalność samonaprawiająca, przycisk resetu, tryb routera, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, zdalne zarządzanie dostępem, Guest Network, automatyczne wykrywanie urządzenia, tryb dynamiczne IP, SPIF |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | OFDM, 1024 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 WAN / LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12.8 cm |
| Głębokość | 8.1 cm |
| Wysokość | 8.37 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HALO H85X(2-PACK) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







