174 zł
Cena netto: 141,46 zł
Cena netto: 141,46 zł
SKU: MR85X
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK MERCUSYS AX3000 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mercusys MR85X V1 to wydajne rozwiązanie sieciowe zaprojektowane z myślą o poprawie łączności w każdym środowisku. Dzięki wysokiej prędkości transferu danych wynoszącej 3 Gb/s ten router bezprzewodowy zapewnia płynne działanie wszystkich podłączonych urządzeń. Wyposażony w cztery zewnętrzne anteny dookólne o wzmocnieniu 5 dBi, zapewnia użytkownikom szeroki zasięg i niezawodną siłę sygnału, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni. Zgodność ze standardem Wi-Fi 6 zapewnia większą prędkość, mniejsze opóźnienia i zwiększoną przepustowość dla wielu urządzeń. Dzięki różnym protokołom sieciowym, takim jak Ethernet, PPPoE i IPv6, router ten dostosowuje się do różnorodnych potrzeb w zakresie łączności. Ulepszone funkcje bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie WPA3, kontrola rodzicielska i dostęp do sieci dla gości, zapewniają spokój ducha, pozostając jednocześnie przyjaznymi dla użytkownika i umożliwiającym efektywne zarządzanie ruchem internetowym. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 3 Gbps |
| Wykonanie | Maksymalna przepustowość (2,4 GHz): 574 Mb/s Maksymalna przepustowość (5 GHz): 2402 Mb/s Przepustowość kanału: 160 MHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, L2TP, PPTP, IPv6, IPSec, OpenVPN |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, IGMP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA3, WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA-PSK, WPA2-Personal, WPA3-Personal, WPA-Personal |
| Rating Wi-Fi | AX3000 |
| Cechy | Tryb działania punktu dostępowego, Guest Network, obsługa IPTV, kontrola rodzicielska, QoS, EasyMesh, SmartConnect Technology, przycisk resetu, przycisk WPS, technologia MU-MIMO, obsługa WMM, włącz/wyłącz radio bezprzewodowe, tryb dynamiczne IP, klient DHCP, serwer DHCP, wiązanie IP-MAC, port w trybie przekaż dalej, wyzwalanie portu, zarządzanie urządzeniami zdalnymi, SPIF, technologia formowania wiązki, TWT, Koloryzacja BSS, obsługa DMZ |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, UPnP |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | OFDMA, 1024 QAM |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Kierunkowość | Antena dookólna |
| Poziom uzyskany | 5 dBi |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.9 cm |
| Głębokość | 17.17 cm |
| Wysokość | 4.24 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MR85X |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







