255 zł
Cena netto: 207,32 zł
Cena netto: 207,32 zł
SKU: EX520
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK AX3000 Dual-Band dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) 1775 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- MIMO Technologia Inteligent mesh
| Marketing Description | |
| Router bezprzewodowy TP-Link EX520 V1 zapewnia wysoką wydajność i wszechstronne opcje łączności, idealne do użytku domowego lub w małym biurze. Dzięki obsłudze dwóch pasm urządzenie to działa zarówno na częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5 GHz, zapewniając łączną prędkość transferu danych do 3 Gb/s, co gwarantuje płynne przesyłanie strumieniowe i nieprzerwane wrażenia podczas grania. Cztery anteny zewnętrzne zwiększają zasięg i stabilność sygnału, dzięki czemu router nadaje się do większych powierzchni i obsługi wielu podłączonych urządzeń. Wyposażony w protokoły bezpieczeństwa, takie jak WPA3, oraz szereg funkcji kontroli rodzicielskiej, model EX520 V1 zapewnia bezpieczne środowisko online. Wbudowana funkcja Quality of Service (QoS) nadaje priorytet przepustowości dla kluczowych aplikacji, a integracja technologii MU-MIMO pozwala na jednoczesne połączenia z wieloma urządzeniami bez pogorszenia wydajności. Dodatkowe funkcje, takie jak obsługa EasyMesh i solidna zapora sieciowa, zapewniają elastyczne i bezpieczne rozwiązanie sieciowe dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 3 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 574 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 2402 Mb/s Przepustowość kanału: 160 MHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, PPTP, L2TP, IPSec, IPv4, IPv6, OpenVPN, DHCP, DNS |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | TAUC, TR-069, TR-098, TR-181, TR-369, TR-111, TR-143, DHCP, HTTP, IPv4, IPv6 |
| Algorytm kodowania | WPA3, WPA2, WPA |
| Metoda identyfikacji | Radio Service Set ID (SSID) |
| Rating Wi-Fi | AX3000 |
| Cechy | Technologia formowania wiązki, technologia MU-MIMO, EasyMesh, obsługa wielu SSID, kontrola rodzicielska, TWT, przycisk resetu, przycisk WPS, włącz/wyłącz radio bezprzewodowe, obsługa WMM, Wireless Scheduler, tryb dynamiczne IP, QoS, Airtime Fairness, tryb działania punktu dostępowego, serwer DHCP, klient DHCP, Rezerwacja Adresu, obsługa wirtualnych serwerów, wyzwalanie portu, DynDNS, No-IP DDNS, czarna lista, biała lista, ochrona DoS, SPIF, IPMB, serwer VPN, obsługa DMZ, port w trybie przekaż dalej |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11r, UPnP |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 1024 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10, Apple MacOS, Novell NetWare, UNIX, Linux |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 26.02 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Wysokość | 4.16 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | EX520 |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







