380 zł
Cena netto: 308,94 zł
Cena netto: 308,94 zł
SKU: HX520(1-PACK)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK AX3000 WI-FI dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Mesh router Biały
- Typ anteny: Wewnętrzny Ilość anten: 4
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) 3000 Mbit/s
- WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-Personal
- Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) Dynamiczny adres IP Stałe IP
- Obsługa jakość serwisu (QoS) Przekierowanie portów
- Ethernet WAN
| Marketing Description | |
| Urządzenie TP-Link Aginet HX520 V1 zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niezawodnego dostępu do Internetu w domu lub w małych biurach. Dzięki technologii dwupasmowej obsługującej częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz oferuje prędkość transferu danych sięgającą 3 Gb/s, co sprawia, że nadaje się do jednoczesnej obsługi wielu urządzeń i wymagających aplikacji. Obsługa standardu Wi-Fi 6 gwarantuje zwiększoną wydajność i efektywność, pozwalając z łatwością radzić sobie z dużym natężeniem ruchu. Wyposażony w takie funkcje, jak technologia MU-MIMO i beamforming, model HX520 V1 optymalizuje komunikację bezprzewodową, dostarczając sygnały bezpośrednio do podłączonych urządzeń, co poprawia łączność. Ponadto urządzenie posiada solidne protokoły bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie WPA3, zapewniające bezpieczne przeglądanie stron internetowych. Zintegrowany 3-portowy przełącznik umożliwia połączenia przewodowe, a funkcje takie jak kontrola rodzicielska i obsługa sieci gościnnej zwiększają użyteczność dla rodzin i gości. Kompaktowa obudowa typu desktop oraz łatwe opcje zarządzania sprawiają, że TP-Link Aginet HX520 V1 jest odpowiednim wyborem dla użytkowników poszukujących wydajnego rozwiązania sieciowego. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 3 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 574 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 2402 Mb/s Przepustowość kanału: 160 MHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, PPTP, L2TP, OpenVPN, IPSec, IPv4, IPv6, TFTP, HTTP, HTTPs, IGMPv2, IGMPv3 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, TR-143, TR-369, HTTP, HTTPS, SNMP, TAUC, DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Metoda identyfikacji | Radio Service Set ID (SSID) |
| Rating Wi-Fi | AX3000 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | EasyMesh, obsługa VLAN, tryb dynamiczne IP, tryb działania punktu dostępowego, tryb routera, Multi-SSID over Mesh, technologia formowania wiązki, technologia MU-MIMO, Airtime Fairness, Guest Network, kontrola rodzicielska, QoS, DynDNS, No-IP DDNS, TWT, serwer TFTP, automatyczne wykrywanie urządzenia, przycisk resetu, przycisk WPS, obsługa WMM, Rezerwacja Adresu, port w trybie przekaż dalej, Wireless Scheduler, SPIF, klient DHCP, serwer DHCP, IPMB, nasłuchiwanie IGMP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11r, FCC |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 1024 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 1 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 9.65 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HX520(1-PACK) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







