644 zł
Cena netto: 523,58 zł
Cena netto: 523,58 zł
SKU: FF.G2KTA.001
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Acer
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ACER Connect X6E dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Przenośny router Biały
- Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN Gniazdo karty SIM
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, NFC, Ethernet |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Rating Wi-Fi | AXE5400 |
| Cechy | VLAN CPE, technologia 4x4 MU-MIMO |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon |
| Pamięć fleszowa | 512 MB |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | LTE, 5G NR |
| Generacja | 4G, 5G |
| Pasmo Komórkowe | 5G n1, 5G n12, 5G n13, 5G n14, 5G n2, 5G n20, 5G n25, 5G n26, 5G n28, 5G n3, 5G n38, 5G n40, 5G n41, 5G n48, 5G n5, 5G n66, 5G n7, 5G n71, 5G n77, 5G n78, 5G n8, LTE B1, LTE B12, LTE B13, LTE B17, LTE B18, LTE B19, LTE B2, LTE B20, LTE B25, LTE B26, LTE B28, LTE B3, LTE B38, LTE B4, LTE B40, LTE B41, LTE B42, LTE B43, LTE B48, LTE B5, LTE B66, LTE B7, LTE B71, LTE B8 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 2 x Linia telefoniczna: RJ-11 USB 3.0: 1 x |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Nano-SIM |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | 12 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 3 A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 10.1 cm |
| Głębokość | 10.1 cm |
| Wysokość | 20.6 cm |
| Waga | 930 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | FF.G2KTA.001 |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







