179 zł
Cena netto: 145,53 zł
Cena netto: 145,53 zł
SKU: M7010
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK 4G LTE dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router sieci komórkowej
- Wi-Fi
- Standardy 3G: HSPA, HSPA+, UMTS
- Standardy 4G: LTE-FDD
- Czarny
| Marketing Description | |
| TP-Link M7010 V1 to kompaktowy mobilny hotspot zaprojektowany z myślą o zapewnieniu płynnej łączności w każdym miejscu. Dzięki wytrzymałej baterii o pojemności 2000 mAh urządzenie to zapewnia długi czas użytkowania bez konieczności częstego ładowania, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób często podróżujących. Wewnętrzna antena zapewnia niezawodne połączenie bezprzewodowe, obsługując standardy szybkiej mobilnej komunikacji szerokopasmowej, w tym 4G LTE, HSPA i UMTS, z maksymalną prędkością transferu 150 Mb/s. Wyposażony w przyjazny dla użytkownika wyświetlacz LED, hotspot zapewnia informacje w czasie rzeczywistym o wykorzystaniu danych i stanie połączenia. Obsługuje standardową kartę mini-SIM, co ułatwia jej włożenie i korzystanie z sieci komórkowej. Urządzenie obsługuje również wiele protokołów łącza danych, w tym IEEE 802.11b/g/n, umożliwiając połączenia o prędkości do 300 Mb/s dla wielu urządzeń. Dzięki kompatybilności z systemami Android i Apple iOS, TP-Link M7010 V1 jest wszechstronnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują stałego dostępu do Internetu w różnych środowiskach. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mobilny hotspot |
| Współczynnik kształtu | Zewnętrzny |
| Wbudowane urządzenia | Wyświetlacz LED |
| Modem | |
| Technologia łączenia | Bezprzewodowa |
| Maksymalna prędkość transmisji | 150 Mbps |
| Pasmo łączności komórkowej | HSPA+ B1/B5/B8 / LTE B1/B20/B3/B38/B40/B41/B5/B7/B8 |
| Cellular Protocol | UMTS, HSPA, FDD LTE, TDD LTE |
| Antena | Wewnętrzna |
| Praca w sieci | |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szybkość transmisji danych | 300 Mbps |
| Cechy | Filtrowanie adresów MAC, serwer DHCP, przycisk resetu, klient DHCP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x micro-USB |
| Różne | |
| Obsługiwane karty SIM | Regularne (mini-SIM) x 1 |
| Dołączone przewody | 1 x kabel micro-USB |
| Algorytm kodowania | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Zasilanie | |
| Pojemność | 2000 mAh - do 8 godz. |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Android, Apple iOS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 9.4 cm |
| Głębokość | 5.67 cm |
| Wysokość | 1.98 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | M7010 |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







