137 zł
Cena netto: 111,38 zł
Cena netto: 111,38 zł
SKU: ARCHER A64
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK Archer A64 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) 867 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
- Zarządzanie przez stronę www Obsługa jakość serwisu (QoS)
- MIMO Technologia Inteligent mesh
| Marketing Description | |
| Wydajna sieć Wi-Fi, niezawodne połączenia gigabitowe. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 1.2 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 400 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 867 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | IGMP, statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Metoda identyfikacji | Radio Service Set ID (SSID) |
| Rating Wi-Fi | AC1200 |
| Cechy | Filtrowanie adresów URL, kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, obsługa ACL, QoS, serwer DHCP, tryb statycznego adresu IP, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, wyzwalanie portu, SPIF, tryb dynamiczne IP, wiązanie IP-MAC, klient DHCP, FOTA, znaczniki VLAN, technologia MU-MIMO, SmartConnect Technology, technologia formowania wiązki, obsługa DMZ, obsługa HE, przycisk WPS, Guest Network, Rezerwacja Adresu, dynamiczne DNS, czarna/biała lista MAC, No-IP DDNS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac Wave 2, Wi-Fi CERTIFIED 5, RoHS |
| Procesor | 1 x 1.2 GHz |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, LAN, Internet, 5 GHz, 2.4 GHz |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Kierunkowość | Antena dookólna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | TP-Link Tether |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 2.79 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ARCHER A64 |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







