2086 zł
Cena netto: 1 695,93 zł
Cena netto: 1 695,93 zł
SKU: RAXE300-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 6PT AXE7800 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Przenośny router Czarny
- Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) 6600 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
- Port USB
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- MIMO Technologia Inteligent mesh
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 600 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 4,8 Gb/s Maks. szybkość danych (6 GHz): 2,4 Gb/s |
| Pojemność | Strumienie: 8 |
| Algorytm kodowania | AES 128 bitów, WPA3 |
| Rating Wi-Fi | AXE7800 |
| Cechy | Obsługa VPN, możliwość aktualizacji firmwaru, Beamforming+, technologia MU-MIMO, Tri-Band, DFS, przycisk LED do włączania/wyłączania, dostęp dla gości, OFDMA, NETGEAR Armor, strumieniowanie wideo UHD 4K, NETGEAR Smart Parental Controls |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Procesor | 1.7 GHz |
| RAM | 512 MB DDR4 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 256 QAM, 1024 QAM, OFDMA |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Asystent Inteligentny | Asystent Google, Alexa |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 1 x 1G/2.5G Multi-Gig Ethernet - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x USB 9 pin Typ A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 34.65 cm |
| Głębokość | 20.79 cm |
| Wysokość | 16.43 cm |
| Waga | 1.01 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok Gwarancja ograniczona - wsparcie techniczne - 90 dni |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RAXE300-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







