651162 zł
Cena netto: 529 400,00 zł
Cena netto: 529 400,00 zł
SKU: ASR-9901
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ASR 9901 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza przód-tył montowany w szafie rack - 2U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class A, CISPR 22 Klasa A, EN 61000-3-2, EN55022, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, ACA TS001, ICES-003 Klasa A, FDA, AS/NZS 3548 Klasa A, BSMI Class A, AS/NZS 60950, EN 50121-4, GR-1089-CORE, VCCI Class A, GR-63-CORE, IEC/UL/CSA/EN 60950-1, EN 300 386, IEC/EN 61000-4-3, IEC/EN 61000-4-4, IEC/EN 61000-4-5, IEC/EN 61000-4-6, IEC/EN 61000-4-8, IEC/EN 61000-4-11, IEC/EN 61000-4-2, IEEE 1588, SR-3580 NEBS Level 3, ETSI 300 019-2-3, ETSI 300 019-1-1, ETSI 300 019-3-1, IEC/EN 60825 |
| Procesor | 2.4 GHz |
| RAM | 32 GB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 24 x 10GBase-X - SFP+ 16 x 1000Base-X - SFP (mini-GBIC) 2 x 100GBase-X - QSFP28 USB: 1 x Zarządzanie: 1 x |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco Software Manager |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Waga | 21.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ASR-9901 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







